פרגולות אלומיניום דמוי עץ

24 ביוני 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

פרגולות אלומיניום הן מוצר ההצללה הטוב ביותר במזג האוויר החם הישראלי. אך רבים מהפרגולות מהעץ דורשות תחזוקה רבה ומחירם פשוט עולה עם השנים בעיקר כשלוקחים בחשבון הוצאות שוטפות תחזוקה ואנרגיה וזמן. על כן פרגולה אלומיניום דמוי עץ מספקת לכם מינימום תחזוקה אך יחד עם המראה הכפרי של העץ.

מוזמנים לצפות בפרגולות דמוי עת ולהבין עד כמה זה קרוב למקור.

כיסויי פרגולה נפתחים וסוככים
אנו יצרנים, מפיצים ומתקינים בינלאומיים של פטיו נשלף למגורים וכיסויי פרגולות סיפון. בשעה תסיג סוככים , אנו מציעים מספר עצום של אפשרויות שלא ניתן רק להגן עליך מפני האלמנטים הקשים אבל יכול גם להזריק אסתטית ורעננה בשטח חוץ משעמם אחרת.

לחץ על אחד מהדגמים למטה לקבלת מידע מפורט על אותו דגם מסוים או גלול מטה מתחת לתמונות כדי לקרוא עוד על מערכות הפטיו הנשלפות שלנו וכיסוי הפרגולות וקרא את שאלות הנפוצות שלנו.

החלק העליון של השורה מכסה פרגולה למגוריכם:

מערכות חופה פרגולה נשלפות וכיסויי פטיו
אתה יכול ללחוץ על אחד מהדגמים שלמעלה לקבלת מידע נוסף, או לגלול מטה למטה כדי לקרוא עוד על הפטיו הנשלף שלנו ומערכות כיסוי הפרגולות הנשלפות.

 

מהן פרגולות?
פרגולות הן מבנים חיצוניים גדולים ופתוחים המופיעים לרוב בגנים, בחצרות פטיו או בסיפונים, או אפילו באזורי פארק. מבני מגורים חיצוניים אלה יכולים להיות חופשיים או להיות מחוברים לבניין וכוללים אלמנטים כמו עמודים, קורות וקורות קורת גג שתומכים באזור ומחוצה לו. פרגולות משמשות להצללה, ליצירת מרחב מחיה חיצוני, לשיפור כל מבנה חיצוני עם אסתטיקה מרשימה ואפילו ליצור הרחבה לחדר מקורה.

 

מהם כיסויי פרגולה לחפיסות, פאטיו ומרפסות?
ניתן לתכנן כיסוי פטיו במיוחד כדי לשרת פונקציונליות מעשית ושיפורים דקורטיביים מסוגננים. בעיקרו של דבר, גווני הפטיו שלנו הם חיצוני תלוי עמיד למים תלוי המחובר לבית , מחובר לסיפון או מסגרת סוכך עצמאית , מעוגן על ידי מוטות הניתנים להנדסה לעמידה של מעל 175 קמ"ש, בהתאם לדגם ולגודל. רובם מסוגלים גם לעמוד בגשמים עזים, אפילו ברד, מה שאומר שאם סערה רועמת לחוף, תוכלו לסמוך על סוכך הפטיו שלכם. מכיוון שאנו מבינים את חשיבותם של מוצרים עמידים, אנו מציעים מגוון רחב של סגנונות לבחירה, צבעים ובדים לבחירה.פרגולת פטיו יכולה לשרת מגוון פונקציות שלא רק יגנו על האזור מפני אלמנטים מזג אוויר קשים אלא יפיחו את המרחב החיצוני בכללותו.

 

מה ההבדל בין כיסוי פרגולה רגיל לגג נשלף?
פרגולה רגילה או מסורתית עשויה בדרך כלל מעץ ואין לה שום סוג של כיסוי להגנה מפני שמש, גשם או שלג. גג נפתח או מה שמכונה כיסוי סוכך נשלף הוא מבנה העשוי מאלומיניום או עץ ובו גג תריסים נשלף או מסתובב המספק הגנה מפני האלמנטים כולל שמש / גשם או שמש / גשם / שלג.

 

האם כיסויי פרגולה עמידים למים?
כן, מרבית כיסויי הפרגולה שלנו אטומים למים (שונים ממים ועמידים במים), ומאפשרים שימוש מקסימלי בשטח החיצוני, ללא קשר לגורמי מזג אוויר לא טובים.

 

מה ההבדל בין עמיד במים, דוחה מים ועמיד למים?
עמיד במים – זה מציע את רמת ההגנה הנמוכה ביותר על המים. אם בד סוכך נשלף מתנגד למים, זה בדרך כלל בגלל שהבד עצמו משמש מחסום בינך לבין מקלחת קלה מאוד . בדים ארוגים היטב יציעו מידה קטנה מאוד של עמידות במים, מכיוון שלוקח קצת זמן עד שהמים מחלחלים דרך החומר. הוא אינו אטום לחדירת מים אך יכול לעמוד בחשיפה מוגבלת מאוד למשקעים. עם זאת, עם תוספת של ציפוי או הספגה, אתה יכול לעשות בד סוכך נשלף דוחה מים.

דוחה מים – מדרגה מעל עמידות במים ומציע רמה בינונית של הגנה על מים . משמעות הדבר היא כי מים אינם יכולים לחדור בקלות לחומר (המונח הטכני הוא הידרופובי). זה חרוזים כלפי חוץ במקום. עם זאת, ברגע שאתה מפעיל לחץ – כמו השמיים שפתאום נפתחים ומשחררים עומס שלם של גשם כבד , מי גשמים מתחילים לחלחל דרך הציפוי, הבד ואל הפטיו או הסיפון שלך.

Waterproof – חומר או מוצר עמיד למים הוא אחד כי הוא אטום לחלוטין לחדירת מים ומציעים את הרמה הגבוהה ביותר של הגנת מים כוללים כבד גשם . שום מים לא יכולים להיכנס או לצאת מהמוצר או מהחומר או מסביב לקצוות. חומר או מוצר עמיד למים מסוגלים לספק הגנה מתמשכת מפני מים.

נסיגות נשלפות . com אינו מציע בד עמיד במים. אנו מציעים רק בדים דוחים מים על סוככי הידיים הרוחביים המתקפלים שלנו ובדים עמידים למים בכל * פרגולות הגג הנפתחות.

* דגם פרוג'ה לא נכלל מכיוון שסוג מוצר זה מיועד להגנה מפני השמש בלבד ולא להגנה מפני הגשם.

 

כמה עולה גגות סיפון וכיסויי פרגולה?
מכיוון שלפרגולה רגילה או מסורתית אין שום סוג של כיסוי להגנה מפני שמש, גשם או שלג, קשה להשוות אותה לפרגולת גג נשלפת. כדי להיות הוגנים, צריך להוסיף את עלות הפרגולה הרגילה לעלות כיסוי עמיד למים עצמו (דגם Firenze שלנו) ואז להשוות את זה לפרגולת גג נשלפת "כל אחד" כמו למשל בדגם סלרנו למשל. הניסיון שלנו הוא שעלות הפרגולה הרגילה / המסורתית וכיסוי עמיד למים כמו דגם Firenze שלנו גבוה יותר משל יחידת "הכל באחד" כמו דגם סלרנו, בנוסף ללקוח צריך לעבוד עם 2 ספקים שונים בתור זכויות נשלפות . com אינו מספק פרגולות עץ מסורתיות. לקבלת מגוון מחירים, עיין בדף האינטרנט של כל מודל ספציפי.

 

מידע נוסף לכיסויי פרגולה
לקבלת המפרט המדויק ולבדיקת האפשרויות, בקר בסעיף התיאור שלנו בעמוד "בחר את הסוכך שלך" . בין אם אתם מעוניינים בכיסוי עצמאי להגנה על הפטיו שלכם או בסט סוככי פטיו נשלפים המחוברים לבית או לבניין, יש לנו את מה שאתם מחפשים. המוצרים שלנו הם קנייניים ובלעדיים, אז בואו אלינו לכיסויי פרגולה שתיהנו מהם לאורך שנים רבות.

בין אם אתם רוצים לסדר את העסק, בית המגורים , הנכס המסחרי או הבניין המוסדי שלכם, Retractableawnings.com הוא המקור המוביל לכל צרכי כיסוי הפטיו הנשלפים שלכם. אנו לא רק מציעים את הנגישות החיצונית המוגברת המגיעה עם צל פטיו אמין, אלא גם שדרוגים ייחודיים ומסוגננים לרכושכם.

 

סגור לתגובות על פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.