קידום אתרים באינטרנט

16 ביוני 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קידום אתרים

מעוניינים לממש קידום אתרים אורגני לעסק שלכם? ובמקומות שהעסק שלהם פועל ממנו? אולי כתושבי הפריפריה שמעוניינים כי יהיה להם גם נפח שוק ברחבי הארץ? כאן ניתן להסדיר את כל סוגי הקידום כדי להגיע לקהלי יעד משמעותיים ברחבי הארץ. בעת ביצוע קידום אתרים אנו מבררים מול לקוחותינו מהם היעדים שהם מבקשים להשיג ופועלים על מנת להשיגם על הצד הטוב ביותר.

יצירת אתר אינטרנט שניתן לקידום בגוגל

השלב הראשון של קידום אתרים הוא יצירתם. אנו נייצר עבור לקוחותינו אתרים שניתנים לקידום בגוגל ונעבה אותם בבנייה שמעודדת זאת בהתאם לאלגוריתם של מנוע חיפוש זה: שימוש בפונטים המעידים על היררכיה בין כותרות לטקסטים, שימוש בנוסחה גרפית קבועה בכותרות, בטקסטים ובצבעי הרקע שתעוגן בקובץ css והגדרת תג Meta לכל תמונה שתעלו. בכך, האלגוריתם של גוגל יזהה את האתר כמועמד לקידום ולא ידחה אותו בשל היעדר הקפדה על נושאים אלו. כמובן שהאפשרות לקדם את האתר בגוגל מקנה לכם בפועל קידום אתרים הארץ ברמה הנדרשת.

העלאת תכני קידום ממומנים לקמפיינים

יצירת קמפיינים ממומנים על בסיס תכנים קצרים שישמשו להכנת מודעות עם משפט מניע לפעולה. מודעות אלו יוכנו בגוגל אדוורדס, בפייסבוק אדס או באינסטגרם אדס ויאפשרו לקהלים שנתקלים בהן להקליק ולהגיע לדף נחיתה, לאתר הבית, ולכל מקום אחר אליו תבקשו להפנות אותם.

העלאת תכני קידום אורגניים וחידושם בתדירות גבוהה

העלאת מאמרים בינוניים-גדולים של 300+ מילים שישמשו הן לידע טהור והן לשיווק ופרסום. המאמרים יוכלו להיות מוצבים בבלוג שבנינו לכם באתר האינטרנט, בבלוגים אחרים שעוסקים בתחומכם או בפורומים ידועים בו. קידום אתרים מבוסס, לא פחות מהקידום הממומן, גם על קידום גנרי, במסגרתו יכול הקהל הרחב לקרוא טקסטים שכתבתם ולגשת לאתר שלכם או לפרטי הקשר שלכם למידע נוסף. חידוש המאמרים חשוב לתוספת מידע לגולשים וגם לשם שמירה על כללי גוגל לאי כפילויות במאמרים.

BeMarketing קידום ובניית אתרים המתאימים לפעילות ברחבי הארץ

בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרים עוסקים במלאכת קידום אתרים עבור בעלי עסקים מאזור זה ומאזורים אחרים, שם נדרשים קהלי יעד המתגוררים בו. החברה תממש את כל מה שנדרש לקידום איכותי באזור זה עבור בית העסק שלכם.

סגור לתגובות על קידום אתרים באינטרנט

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן