מכולות משרדים – פתרון בנייה חדש לעסקים

26 באפריל 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

אין עסק שלא מכיר את הקושי הטמון בגיוס כספים לצורך הקמת משרד חדש, שלא לדבר על ההמתנה הארוכה והתהליכים הביורוקרטיים המסורבלים. למעשה, גורמים אלה מונעים מיזמים רבים להפוך את החלום שלהם למציאות ולממש את החזון שלהם לעסק ומהווים אתגר רציני לחברות המעוניינות להתרחב ולהוסיף מקום נוסף לאנשי צוות. משרדים העשויים ממכולות מהווים חלק ממגמה חדשה מקדמת בנייה אחרת – מהירה, זולה וידידותית לסביבה. ברחבי העולם פרויקטים אלה זוכים להצלחה רבה והביקוש אליהם התחיל לעלות גם בארץ.

משרדים העשויים ממכולות – מה זה?

המשרדים נבנים ממכולות שיכולות להיות חדשות לגמרי או ממוחזרות. מכולות חדשות אינן דורשות שיפוץ או ניקוי וניתן להשתמש בהן ישר לצורך בניית והקמת משרד. המכולות החדשות יקרות יותר מהמשומשות אך מאפשרות לחסוך זמן הדרוש לשיפוץ. מכולות משומשות זולות יותר באופן משמעותי וקלות יותר למציאה. מכירת מכולות נעשית לאורך כל הארץ ואינה מצריכה הזמנה מיוחדת. את המכולות הממוחזרות יש צורך לשפץ ולנקות לפני תחילת הבנייה. השיקול העיקרי הוא בין לחסוך זמן לבין לחסוך כסף. ההחלטה תלויה לרוב בצרכים של הלקוח וביכולתיו הכלכליות.

מכולות מהוות חומר גלם גמיש מאוד וניתן ליצור מהן משרדים המותאים לצרכי הלקוח. בכל משרד ניתן להוסיף חלוקה פנימית לחדרים, שירותים, מקלחות, מיזוג אוויר, מערכת נעילה, תאורה, מצלמות אבטחה, אזעקה ועוד. את המשרדים ניתן לחבר לתשתיות בקלות ולספק לעובדים חיבור לחשמל ומים זורמים.

למי זה יכול להתאים?

פתרון בנייה זה מתאים לאנשי עסקים, יזמים ויבואנים אשר מעוניינים במשרד איכותי בעלות נמוכה. ניתן למצוא מכולות משרדים באתרי בנייה, ירידים, מפעלים, אזורי תעשייה, שווקים, משרדי מכירות, עמדות שמירה, ועוד. היתרון הבולט של משרדים העשויים ממכולה הוא היכולת להתאים אותם לכל פרוייקט ולכל לקוח בתקציב מוגדר מראש ובתוך זמן קצר. בנוסף, חוויית העבודה אינה שונה מזו של משרד רגיל ולרוב לא תשימו לב כלל להבדל.

האם ניתן להשתמש במבנה אחד למספר פרויקטים?

למעשה הפלוס הגדול של מכולות משרדים הוא הניידות שלהם. ניתן להשתמש באותו מבנה למספר פרויקטים, להעביר אותם ממקום למקום ולהציב בתנאי שטח שונים. המכולות עמידות בכל תנאי שטח ומזג האוויר בזכות החוזק והאיכות של החומרים צהם עשויה המכולה.

 

סגור לתגובות על מכולות משרדים – פתרון בנייה חדש לעסקים

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן