טיפים לשמירה על בית מאוורר

16 במרץ 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית חכם

אחד הדברים שכל בית רוצה יותר מהכל במיוחד בימי הקיץ החמים הוא לשמור על בית מאוור, גם בימי החורף יתכנו מצבים של לחות גבוה בתוך הבית ויחד עם חלונות סגורים הלחות עלולה לגרום להיווצרות של עובש ופטרת שאלו מזיקים לבריאות.

בשביל שכל זה לא יקרה, הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בית מאוור.

פותחים חלונות

הדרך הטובה ביותר לשמור על בית מאוורר היא פשוטה מאוד, זה מתחיל בפתיחה של חלונות מידי פעם שמזג האוויר מאפשר זאת. בנוסף מומלץ תמיד להאשיר פתח קטן בכל חלון שיאפשר כניסה ותחלופה של אוויר בחדר.

התקנת מאוורר תקרה

יש לא מעט דרכים לצנן ולקרר את הבית והן לא חייבות להיות כאלו שמצריכות הפעלת מזגן, ניתן לרכוש המון מאוורי תקרה איכותים בעלות של כמה מאות שקלים שבהחלט יעשו את העבודה ויאווררו את שטח החדר.
דגש נוסף ולא פחות חשוב הוא לא להפעיל את המזגן במקביל להפעלת מאורר התקרה.

הימנעו מהפעלת מייבש כביסה

בקיץ אפשר לייבש את הכביסה במגוון דרכים, הדרך המוכרת היא כמובן לתלות את הכביסה על חבל, הפעלה של מייבש כביסה בשעות היום החמות יוצרת לחות מאוד גבוה באוויר, אם אפשר להימנע מהפעלה של מיבש זאת דרך מעולה לשמור על בית מאוורר.
אם בכל זאת אין ברירה ואתם חייבים להפעיל מייבש כביסה, נסו לדחות את ההפעלה שלו לשעות אחר הצהרים ולא להפעיל אותו במקביל למדיח הכלים.

לסיכום

אתם יכולים בהחלט לשמור על הבית שלכם מאוורר גם בלי הפעלת מזגן, אם בכל זאת אתם רוצים להפעיל מזגן, כדאי מאוד לשמור על כמה כללים חשובים והדגש החשוב ביותר הוא לנקות את הפילטירים של המזגן אחת לשבועיים, ככה תצליחו להפוך את הבית למאוורר וגם לנשום את האוויר הנקי יותר שיוצא מהמזגן.

סגור לתגובות על טיפים לשמירה על בית מאוורר

מאת:

פרסם באתר כ - 188 מאמרים.

.

דילוג לתוכן