חולמים לפתוח גלידרייה? כדאי שתשקלו להפוך לזכיינים

14 בפברואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יזמות עסקית

אם יש לכם חלום לפתוח גלידרייה, זכיינות יכולה להיות רעיון טוב עבורכם. בתור זכיינים של חברה גדולה לא תזרקו למים העמוקים ללא עזרה, תוכלו לקבל הכוונה ועזרה שוטפת בבניית העסק. ריכזנו עבורכם את כל המידע על זכיינות בתחום הגלידות.

מהי זכיינות?

זכיינות היא כאשר חברה או רשת גדולה הופכת לחברה מזכה ונותנת לאדם פרטי את הרשות להשתמש במותג ובסימני המסחר שלה עבור הקמת סניף של הרשת. הזכות ניתנת בתשלום או תמורת אחוזים מכספי המחזור החודשי. שיטת הזכיינות מאפשרת לאדם פרטי להפוך למנהל סניף של רשת מוכרת.

יתרונות הזכיין

  • להקים עסק חדש זה דבר מורכב – אתם תצטרכו לגבש תוכנית עסקית, למתג את העסק, לחפש ספקים ולהתחשב בעוד המון פרמטרים. לעומת זאת, אם תתקבלו לזכיינות תוכלו ליהנות מעסק מוכן. כלומר לא תצטרכו לדאוג לתוכנית עסקית, מיתוג ומוניטין. פתיחת סניף של רשת גלידריות מוכרת כמו גלידריית לה גופרה לדוגמה, יכול למשוך עניין ציבורי רב דבר שיכול לגרום להרבה קהל להגיע לסניף.
  • החברה המזכה תסייע לכם להתמודד עם הקשיים – עסקים עצמאיים עלולים להיתקל בקשיים רבים, אך ברגע שיש חברה חזקה שעומדת לצד העסק הכל נראה קל יותר. החברה המזכה מתחייבת להעניק לכם ליווי עסקי צמוד ולסייע לכם לעבור את הקשיים. החברה תהיה מעורבת ברוב האספקטים של העסק, החל מבחירת מיקום לעסק וקניית הציוד ועד לגיוס והכוונה של עובדים.
  • בלעדיות – כאשר תפתחו סניף של הרשת המזכה תהיה לכם בלעדיות באזור גיאוגרפי מסוים, דבר שיכול להפחית תחרות עסקית.
  • חסכון בהוצאות על פרסום – רשתות גדולות מובילות קמפיינים פרסומיים גדולים במדיות השונות. הן מוציאות המון כסף על פרסום, כסף שנחסך לזכיינים. למשל פרסומת על גלידה חדשה יכולה למשוך קונים רבים לסניף הקרוב לביתם ולהגדיל את הכנסות הזכיין.

הפכו לזכיינים של רשת לה גופרה

אם אתם שוקלים להפוך לזכיינים בתחום הגלידות, זכיינות רשת לה גופרה היא אופציה מומלצת. רשת "לה גופרה" נחשבת לרשת גלידות מצליחה ואהובה, לכן נוצר ביקוש רב לפתיחה של סניפים של הרשת ברחבי הארץ. נכון להיום הרשת מונה כ-30 סניפים. רשת "לה גופרה" מציעה לזכיינים שלה מערך ליווי צמוד לכל אורך הדרך, הכולל הכשרה מלאה של הזכיין וייעוץ עסקי.

לפתוח עסק חדש זה אתגר לא פשוט. אם אין לכם ניסיון עסקי אך אתם מאוד רוצים לפתוח עסק, זכיינות של חברה גדולה יכולה להיות בחירה טובה עבורכם. קחו בחשבון תהליך קבלה ארוך – החברה תבחן אתכם רבות לפני שהיא תבחר לעשות איתכם עסקים. אם אתם שוקלים להפוך לזכיינים בכלל או בתחום הגלידות בפרט התייעצו עם המרכז הישראלי לזכיינות. נשמח לייעץ לכם ולהשיב לכם על כל שאלה.

סגור לתגובות על חולמים לפתוח גלידרייה? כדאי שתשקלו להפוך לזכיינים

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן