10 כללים שחייבים לפני שבוחרים חברה לאיתור נזילות מים

4 בפברואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים, מימון וכספים

חברה לאיתור נזילות מים נדרשת לשילוב בבית הלקוח כאשר מתעורר חשד כי יש נזילה פנימית. הנזילה הפנימית עשויה להיות מזוהה ראשונית על ידי הלקוח אם הוא מבחין בעובש בקירות, ברצפות מנופחות ובכל סממן אחר לפיו ישנם מים בתוך המבנה. כיצד הבדיקה מיושמת על ידי החברה? מהם הכללים לכך? על בסיסם, מומלץ מאד לבחור את החברה שתספק לכם מענה.

כלל מס' 1: נזילות בודקים עם ציוד טרמי מתקדם

ציוד זה מהווה תחליף לציוד צילום כי הוא מאפשר בלי חציבות וקידוחים לדעת צמה קורה מבעד לרצפה. בשל היותו ציוד טרמי הוא רגיש לחום ולגוף בתנועה וכך הוא מזהה מים פנימיים במבנה שלכם.

כלל מס' 2: הוצאת דגימת מצע רצפה לצורך בדיקה

מה בודקים? ראשית כל , מהו המצע שלכם: חול או סומסום. שנית, בודקים את שיעור הרטיבות. במידה והוא חוצה את רף הרטיבות המותר, הרי שיש רטיבות פנימית בנוסף לנזילה רגילה. רטיבות מסוג זה מטופלת באמצעות ציוד אלקטרוני מתקדם עליו נפרט בהמשך דברינו.

כלל מס' 3: הבדיקה תיערך במעבדת ייבוש מבנים וגילוי נזילות ייעודית

מעבדה זו תכיל את כל הציוד לבחינת מצע רצפה שהוצא ממנה. בין המכשירים ניתן יהניה למצוא מגדילי ומקטיני טווח צפייה ומכשור אלקטרוני מתקדם אשר יסיקו לגבי שיעור הרטיבות במצע שנלקח. רק כך ניתן להסיק האם מדובר במשטח שספג נזקי רטיבות גדולים וכיצד לטפל בכך.

כלל מס' 4: נזילה שהתגלתה כרטיבות פנימית צריכה להיות מיובשת מבפנים

ייבוש הנזילה מבפנים נעשה באמצעות מכשיר אלקטרוני מתקדם אשר מייבש את המים באמצעות צינורות ייעודיים. המכשיר גורם לכך שמים שלא התייבשו יעלו לכיוון מעלה וייחסמו על ידי באנדים סופגים. בדרך זו ניתן להשיב שוב את חיי השגרה במקום למסלולם.

כלל מס' 5: חברה שמייעצת לגבי עתיד תחזוקת איטום הבית – יתרון

ייתכן כי רבות מבעיות נזילות המים שלכם קשורות בכלל לאיטום המבנה. חברת איתור נזילות מים ייעודית צריכה לדעת לאתר גם נזק איטום ולדווח ללקוח על המשימות השונות שהוא נדרש לתקן בתחום זה על מנת לחזור לחיי שגרה ללא חשש מעוד נזילה.

כלל מס' 6: במידה והוסדר פרויקט ייבוש פיזי עליו להתהוות ללא נזק לרצפה

חשוב לבחור בחברה שלא גורמת נזקים ממשיים לרצפה אלא רק משתמשת בה כדי לחצוב חורים דקים מאד. חברת איתור נזילות וייבוש מבנים צריכה להשתמש בלא יותר מ- 5 ס\"מ בכל חור הטמעת תשתיות ייבוש.

כלל מס' 7: יתרון יינתן לחברה שנותנת שירות עבור כמה סוגי ריצוף

חברה שמתמחה גם בבלטות וגם בפרקטים, למשל, לא רק שתוכל לדעת האם ישנה נזילה או ישנה רטיבות פנימית, אלא גם את צעדי הביצוע בכל רצפה על מנת להשלים את הטיפול הנדרש בכל תשתית.

כלל מס' 8: יתרון יינתן לחברה שמתמחה במשטחי פרקט

חברות ייבוש מבנים ואיתור נזילות לא מעטות פשוט מבטלות עבודות כשהן מבינות כי מדובר במשטח פרקט. פרקט הוא אחד הנושאים הרגישים בתחום השיפוצים כי לא כל אחד יודע כיצד להרכיב אותו במקרה של עיוות או קלקול שלו. חברת איתור נזילות שכן מכירה את המשטח תוכל להיות לכם לעזר רב.

כלל מס' 9: כוח אדם מיומן ובקיא בעבודות איתור נזילות וייבוש פנימי

חשוב לבסס את הזמנתכם על חברה אשר יש לה כוח אדם מומחה לאיתור נזילות וייבוש מבנים. גם אחרון העובדים וגם המנהל צריכים להכיר היטב את העבודה וליישם אותה ביעילות בבתי לקוח.

כלל מס\' 10: חשוב לעבוד נקי ולפנות שיירי פסולת בסיום כל משימה

משימות כמו איתור נזילות וייבוש פנימי עשויות להוביל ללא מעט לכלוך שנוצר במרחב. על החברה לדאוג להסרתו מסדר היום והעמדת מבנה נקי ומוכן לשימוש עתידי חוזר.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים, איתור נזילות ותיקונן

פנו לחברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים על מנת להשלים את איתור הנזילות וגיבוש דרכי הטיפול בהן בבתיכם. אם יש לכם חשד למים נקווים במבנה קיים, מומחי OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים יהיו לעזרכם, ויסייעו לאתר את הנזילה או הרטיבות הפנימית ולהסיר את התופעה מסדר היום בדרכים מקצועיות.

מאתר נזילות מים מקצועי

סגור לתגובות על 10 כללים שחייבים לפני שבוחרים חברה לאיתור נזילות מים

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן