קווי הגנה בתחום עבירות מין

2 בפברואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חוק ומשפט

עורכי דין מובילים בתחום ההגנה – עבירות מין – איך לבחור אותם

 

אנשים המתמודדים עם טענות בעלות אופי מיני הם לעיתים קרובות בעלי אופי ללא דופי, לא תמיד אלו אשר הוגשו נגדם תביעות ותלנות בגגין ביצוע עבירות מין הם אנשים בעלי עבר פלילי, לרוב מדובר על אנשים נורמטיבים שכל חטאם היה שלא הבינו נכון את המסר של הצד השני. לכן, אנשים אלו צריכים ייצוג וליווי של עו"ד פלילי בירושלים שיעמוד לצידם באותם רגעי משבר קשים. אלו אנשים ללא ניסיון קודם במערכת המשפט הפלילי. עצירה בפעם הראשונה היא חוויה מחרידה המחמירה כאשר הטענה היא עבירה מינית. מוניטין, מערכות יחסים וקריירה הם אלו שלהם חושש אותו אדם, הוא מרגיש שכל חייו נופלים עליו ולא יודע כיצד יהיה עליו להתמודד עם המשבר הקציוני שפוקד אותו.

הגנה פרו אקטיבית – טענות לעבירה מינית

מאותו הרגע בו פניתם לעורך דין פלילי הבקיא בתחום, תוכלו להיות בטוחים שהוא יעשה הכל בכדי לזכות אתכם. הסנגור המייצג אתכם יפנה למשטרה לבקש ממנה כמה שיותר מידע, בתוך אותו מידע הוא ימצא את הליקויים העומדים ובהם ניתן לזכות את הלקוח. המשטרה מנגד לא תוכל להתמודד עם עו"ד הבקיא בתחום ותמצא עצמה נאלצת להגיע לפשרה או ביטול כתב האישום וסגירת התיק.

דרישת מסמכים ותצהירים מהמשטרה, כוללת:

הודעות טקסט, מיילים וצורות אחרות של תקשורת אלקטרונית, בין מגישת התלונה לבין הנאשם, שאלו יכולים להעיד באופן ישיר אם היו יחסים שמוגדרים מעבר לעבירת מין, האם היה קשר רומנטי בין הצדדים ועוד ממצאים שאלו ישמשו כראייה.

פעילות ברשתות חברתיות, במקרים בהם מוגשת תלונה בגין עבירות מין בקטינים, המשטרה מפעילה מגוון אמצעים לאתר את אותם פדופלים, לא פעם שיטות אלו נחשבות פסולות ובית הדין בוחר שלא לדון בתיק בגלל דרך השגת הראיות.

בדיקת מצלמות אבטחה בשטח, האם היו מצלמות או כל כלי אחר אשר יכול לשמש לתעוד ונוכחות של החשוד במקום.

אינטרנט ומחקרים אחרים אשר יכולים להיות רלוונטים למקרה.

עדויות רפואיות רלוונטיות, לרבות בדיקות DNA אשר אלו יישלחו למעבדה.

לוחות זמנים וכרונולוגיות התומכות בהגנה, ממצאים אלו יכולים לשמש במקרים רבים בתור הדרך לאמת כי האדם כלל לא נכח במקום.

סגור לתגובות על קווי הגנה בתחום עבירות מין

מאת:

פרסם באתר כ - 188 מאמרים.

.

דילוג לתוכן