אטרקציות לאירועים

21 באפריל 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אטרקציות לאירועים

כאשר מתכננים אטרקציות לאירועים – חשוב להתאים אותן למבנה האירוע, תנאי השטח שנוצרו בו והחומר האנושי שהוזמן אליו. האטרקציות הן פעילויות, שירותים ומוצרים שונים שייפרסו באירוע על מנת לעבותו ולהפוך אותו לאירוע מעניין, מרתק וכזה שמשרה כייף בקרבכם ובקרב קהל המוזמנים שלכם.

התאמת האטרקציות למבנה האירוע

כאשר מדובר באירוע באולם ברחובות המשרה אווירה מסוימת, בסגנון עממי מסוים או בעל מטרה עקיבה ומאד ספציפית, גם האטרקציות צריכות לבוא בהתאם. לדוגמה, אם מדובר באירוע מודרני, על טהרת האווירה הסלונית החדשנית, אטרקציות לילדים לאותו אירועי יכולות להיות, למשל, מכונות משחק אלקטרוניות. לעומת זאת, אם האירוע הוא אירוע עממי, עתיק, מסוגנן באווירה לטינית, ערבית וכד' יידרשו אטרקציות ילדים שונות מכך, המותאמות לאותו סגנון אירוע. גם אטרקציות למבוגרים ייראו שונה בכל אחד מסגנונות אלה, שעה שסוגים שונים של כיבוד, מזון, משקה ומוזיקה לאירועים יוצעו בהתאם לסוג האירוע באווירה שהוחלט ליצור.

התאמת האטרקציות לתנאי השטח

יש להתאים את סוג האטרקציות לסוג תוואי השטח שישנו. כך, למשל, משחקים בהם נדרש מפעיל שמדבר בקולו, כמו למשל משחקי חידות למיניהם, רצוי שיתקיימו בתוך מבנה סגור, ולא באמצעות מגאפון בשטח פתוח, שכן מניסיון – גם אז קשה מאד לשמוע מה מדברים מבעדו. לעומת זאת, כאשר האירוע הוא אירוע בשטח ניתן לספק אטרקציות כמו שיעורי אקרו-יוגה, סדנאות ופעילויות המתאימות לשהייה באוויר הפתוח.

התאמת האטרקציות לחומר האנושי שיוזמן לאירוע

כאשר עיקר המוזמנים הם ילדים, יש להתמקד באטרקציות לילדים. כאשר עיקר המוזמנים הם מבוגרים יש להתמקד באטרקציות הקשורות יותר לתוכן באירוע ופחות לעולם המשחקים והתחרויות. כפי שהוסבר בפרק הראשון של מאמר זה, ישנה חשיבות למבנה האירוע כאשר מתאימים אטרקציות מעין אלו, שכן אירוע בעל מבנה סגנוני מערבי אינו יכול להכיל אטרקציות זהות לאלו של אירוע בסגנון אתני ייחודי, ולהיפך.

בחירת אטרקציות לאירועים? רק עם חברת הפקות מנוסה

חברת הפקות מנוסה תדאג לספק לכם את האטרקציות להן תזדקקו תוך התאמה לקהל היעד בגיל, בכמות ובסוג הפעילות המועדף עליו. החברה גם תתאים את הפעילות על פי מבנה האירוע ותוואי השטח בו הוא מתקיים.

למידע על התאמת אטרקציות לאירועים צרו קשר עם חברת ההפקות!

סגור לתגובות על אטרקציות לאירועים

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן