ההדברה הירוקה

27 בינואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה גינון

מהם היתרונות של ההדברה הירוקה?

בעבר, היו נעזרים בחומר אחיד למגוון מזיקים. למשל, היו מרססים את הבית כדי להפטר מחולדות, תיקנים ונמלים. התוצאה הבלתי נמנעת היתה פיזור רעל מיותר שפגע במערכת העצבים של האדם וחיות המחמד. שיטת ההדברה הירוקה מתאימה את חומר ההדברה לסוג המזיק ולסביבת המחיה שלו. לא עוד חומרים רעילים המזיקים למערכות הגוף בטווח הקצר והארוך, אלא שיטות חדשניות ששומרות על בריאותכם, ומאפשרות לכם להשאר בבית עם חיות המחמד ולא לפנות כלים או ריהוט. כך למשל, צוות יקיר ה- מדביר יציב עבור הנמלים בביתכם ג'ל פתיון חדיש, שימגר אותן במהירות ולא יצריך כל יציאה מן הבית.

האם ניתן לבצע הדברה ירוקה באופן עצמאי?

החרוצים שבינינו יוכלו לרכוש מגוון עזרי הדברה ירוקה בחנויות המתאימות, אולם צוות יקיר המדביר נוהג לומר תמיד, כי אין זה מספיק לרכוש את המוצר המתאים ולפזר אותו בשטח, אלא יש להבין כיצד לעשות זאת באופן אפקטיבי. בשונה מיתר סוגי ההדברות, שימוש בהדברה ירוקה מצריך ידע וניסיון רב ובקיאות באופיו והרגליו של המזיק אותו מעוניינים להדביר.

סגור לתגובות על ההדברה הירוקה

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן