משימות עיקריות לפני מעבר דירה

27 בינואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן
 אז החלטתם לקנות בית, קיבלתם את הפיקדון והגיע הזמן להתחיל להסתכל. אך כיצד תוכלו להבטיח שהרכישה הגדולה ביותר שתעשו אי פעם תהיה הנכונה ואיך שומרים עליה? גורמי בטיחות וביטחון צריכים להיות תמיד בראש הרשימה. תמיד קיים מרכיב של סיכון כשמדובר ברכישת נכס, אך אתה יכול לנקוט כמה צעדים כדי למזער את הסיכון הזה. אתה יכול להתחיל לחשוב על דרכים לאבטח את הבית החדש שלך עוד לפני שהבאת אותו! הכנו מדריך כיצד לקנות בית בבטחה ולשמור עליו מאובטח לאחר שעברתם לגור בו.
מחפש בית חדש
כשאתם מחפשים בית חדש, עליכם לקחת בחשבון את האזור בו אתם רוצים לגור. יחד עם הממצאים הרגילים של בתי הספר, השירותים המקומיים וקישורי התחבורה המקומיים, עליכם לשאול את עצמכם האם זה בטוח? איך אחוז הפשיעה? האם זו דרך משפחתית? האם איפשהו אנשים לא נעימים מסתובבים? מומלץ לערוך כמה שיותר מחקרים לפני שתגיש הצעה.
בדוק את נתוני הפשע של האזור המקומי. אתה יכול להציג אותם באתר המשטרה ובאתר סטטיסטיקות הפשע בבריטניה. באמצעות אלה תוכלו לקבל תמונה של התמונה הכללית של פשע באזור. יתכן שלא תוכל לקבל פרטים ספציפיים, אך זה יעזור לך להשוות שכונה אחת לשנייה.
בקר באזור בשעות שונות ביום כדי לוודא שאתה מאושר. ביקור לאחר רדת החשיכה ייתן לך תובנה טובה לגבי המתרחש סביב השכונה בלילה. חפש סימני התנהגות אנטי חברתית ובדוק אם יש תאורת רחוב מספקת כדי שתוכל להרגיש בטוחים.
אם אפשר, שוחח עם השכנים ושאל על פשעים קודמים ועל האווירה הכללית באזור.
כשאתה מסתכל סביב בתים פוטנציאליים, שים לב לאיזה מצב הדלתות והחלונות נמצאים. ניתן להחליף אותם בעת מעברך, אך זה יעלה לך, כך שיהיה קל יותר לאבטח בית עם דלת מוצקה וחלונות חדשים.
אם לבית יש שביל חצץ, כבר קיבלת אמצעי אבטחה אחד, שכן הרעש שעושה על חצץ עשוי להרתיע פורץ, או להתריע בפניך שמישהו נמצא ברכושך.
לפני שתעבור
אז קיבלת את הצעתך על בית חלומותיך ועכשיו סופרת את הימים עד שתעבור. עליך לנצל את הזמן הזה כדי להתחיל באריזה, כמו גם לסדר את אמצעי האבטחה שלך.
דאגו לבדוק את סידורי האבטחה של הבית שאתם חושבים לקנות, לרשום הערות במידת האפשר.
אם אתה יודע שהבעלים הנוכחיים יעזבו אזעקת אבטחה / מערכת, דאג שתסדר להם להשאיר את הפרטים; ייצור, סיסמה ומתי התקנתו וכו '.
אם אתה קונה בית אז אתה לא יכול להחליף חוזים מבלי שיהיה לך ביטוח דירה. אך עדיף לקרוא בעיון את המדיניות שלך כדי לראות על מה אתה מכוסה ועל איזה עודף תצטרך לשלם אם הגרוע ביותר יקרה.
אם אתה יודע את היום שבו אתה משלים ומקבל את המפתחות, אז למה לא להזמין מנעולן מראש? הם לא רק יחליפו את המנעולים, אלא יעניקו לכם גם בדיקת אבטחה ביתית בחינם כדי לעזור לכם להרגיש בטוחים בבית החדש שלכם.
יום המעבר
סוף סוף הגיע היום! כל הרכוש שלך נמצא בקופסאות שמחכות לעבור לבית החדש שלך. זהו יום עמוס ולחץ, כך שקל לשכוח את יסודות האבטחה. התבונן בנקודות שלנו כדי להזכיר לך מה לעשות ומה לא לעשות בצורה חכמה ביום שתעבור.
הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות ביום שתעבור הוא להתקשר ל מנעולן בראשון לציון כמו מנעולני Keytek, כדי להחליף את המנעולים בחלונות ובדלתות שלך. אין לך מושג כמה עותקים של המפתח הישן נמצאים שם, ולכן חשוב לשנות אותם. גם פוליסת הביטוח שלך עלולה להיות לא חוקית אם המנעולים לא משתנים. אז השורה התחתונה היא … השתנו אותם! למידע נוסף על שינוי המנעולים שלך כאן.
יהיה עליכם לבדוק גם את מצב המוסך או מנעול הסככה. אם אתה מתכוון לאחסן שם פריטים יקרי ערך, עליך לנעול מנעולים חדשים ולוודא שהם מאובטחים.
עקוב אחר הדברים שלך בעת מעבר דירה, נסה להעביר אותם ישירות לבית מבלי להשאיר אותם בטנדר ברחוב, בגינה או במדרכה. זה עשוי להיות מפתה לתפוס כוס תה בבית החדש שלך לפני שתביא את כל הקופסאות, אבל יהיה קל מדי לגנב לחטוף אותם מהטנדר כשאף אחד לא מסתכל.
אל תבהיר שזה עתה עבר להתגורר. התפקיד הראשון שלך צריך להיות לתלות וילונות או וילונות. נסו לא להשאיר תיבות במבט פתוח והודיעו לשכנים שעברתם לגור בהקדם האפשרי. אם אתה לא ישן בביתך הלילה הראשון, אז השאר את כל התיבות מחוץ לטווח הראייה וחשוב לתת רושם שמישהו נשאר שם.
אם לבעלים הקודמים הייתה מערכת אבטחה / אזעקה, עליך לשנות את הקוד או הסיסמה באופן מידי. אם אינך בטוח לגבי מהימנות המערכת שהבעלים הוותיקים השאירו, עליך לקנות מערכת חדשה, או לפנות לחברת אזעקות מקצועית כדי לבדוק את המערכת ולאפס סיסמאות.
סגור לתגובות על משימות עיקריות לפני מעבר דירה

מאת:

מנעולן מוסמך. שירותי פריצה ומנעולן 24 שעות

פרסם באתר כ - 38 מאמרים.

.