איך לתקן מנעול מגנטי?

25 בינואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מעבר דירה

מנעולן בראשון לציון מתקן תקלות במנעולים שונים כולל למנעולים מגנטיים. הם פופולאריים מאוד בבתי מלון, בדיור מוגן, בבתים פרטיים ובמוסדות אחרים אשר נמצאים בראשון לציון, בסביבתה ובכל גוש דן. היתרון הגדול של כל מנעול כזה שהוא חרישי. הוא בעל מנגנון שקט ואינו מרעיש כמו מנעולים עם מפתחות, ולכן, מועדף במקומות בהם השקט נדרש בכל שעות לטובת מנוחת דיירי המבנה. המנגנון שלו אינו מסובך, יחסית. על הקיר מותקן מגנט אליו נצמד המנגנון כל אימת שהדלת נסגרת. עלותו אינה גבוהה, כך, שאלו יתרונות נוספים לכל מי שרוכש אותו. המנעול הנ\"ל עלול להתקלקל בנסיבות שונות. עקב בלאי, תקנית טכנית ועוד.

תיקון מקצועי

כאשר נוצרת תקלה אין טעם לנסות לתקנה באופן עצמאי והדבר נכון במיוחד לאנשים ללא רקע טכני או יכולת טכנית. הם עלולים לסבך את התקלה מה שיחייב תיקון בהוצאות רבות יותר. ניתן לקבל ייעוץ טלפוני ראשוני, ולרוב, ההמלצה תהיה להזמין טכנאי לבדיקת התקלה מקרוב. פורץ מנעולים בראשון לציון מבצע את התיקון במספר שלבים. הראשון הוא הסרת מגן המתכת של המנעול על ידי הברגת הברגים בשני צידי הדלת – החיצוני והפנימי. לאחר מכן, מוציאים את המנעול הישן התקול והכנסת מנעול חדש תקני. אחר כך מבצעים את הפעולות בסדר הפוך. העבודה מסתיימת תוך זמן קצר יחסית.

הסמכה ואישורים

כל טכנאי מקצועי לומד את המקצוע במוסד מוכר בתחום. הלימודים כוללים שיעורים עיוניים והתנסות מעשית.  לאחר עמידה בדרישות הקורס הוא מקבל תעודת הסמכה. בנוסף הוא בעל תעודת יושר ואישור מהמשטרה לפריצת מנעולים לבתים בצורה מבוקרת. מומלץ לכל לקוח לבקש הצגת תעודה זאת בעת הזמנה לפריצת מנעולים של דלתות חיצוניות המגנות על הבתים. עלויות תיקון מנעול מגנטי אינן יקרות ונוחות לכל כיס. היא כוללת עלות המנעול עצמו בתוספת שעות העבודה המושקעות אצל הלקוח. כל פורץ מנעולים בראשון לציון מגיע עם ניידת שירות מאובזרת בתוכה יש מברגים מסוגים שונים וכלים נוספים למשימות הללו. בנוסף, חלקי חילוף תקניים אשר יבטיחו תיקון מקצועי ואיכותי. מומלץ לבחור במנעולן בעל מוניטין.

סגור לתגובות על איך לתקן מנעול מגנטי?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן