שירות טלמיטינג לעסקים קטנים – מה זה ומה מייחד אותו?

4 בינואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול

מה זה בכלל שירות טלמיטינג לעסקים קטנים?

שירות טלמיטינג לעסקים קטנים הנו שיווק טלפוני של עסקים למול קהלי היעד המדויקים שלהם, "פתיחת דלתות" עבורם בקרב קהלי היעד שלהם, וקביעת פגישות (פיסיות, טלפוניות או ב"זום")) עם אותם לקוחות שגילו עניין בשירותי העסק ומעוניינים "להתקדם" לקראת סגירת עיסקה. כך בעצם נוצרים "לידים חמים", שלא לומר "לוהטים", עם לקוחות פוטנציאליים.

לשם הדוגמא לעסקים קטנים שנעזרים באופן קבוע בטלמיטינג: חברות לתוכנות עסקיות, משרדי עו"ד, חברות להספקת מזון, חברות השמה, ציוד טכני, שירותים לבנייה ואדריכלות, תרגום, סדנאות והדרכות לעסקים, שירותים עסקיים שונים ועוד!

בזכות שירות הטלמיטינג עסקים קטנים נפגשים במקרים רבים עם עשרות (!) לקוחות פוטנציאליים מדויקים להם בכל חודש, לקוחות אפשריים שמעוניינים לשמוע עוד על שירותיהם או מוצריהם, לקראת סגירה חיובית של עסקה!

מה מייחד טלמיטינג לעסקים קטנים?

לחברת טלמיטינג שמתמחה שנים רבות ספציפית בעבודה עבור עסקים קטנים יש יתרונות ברורים על-פני "מוקדי טלמיטינג" שרגילים לעבוד עם עסקים גדולים או חברות טלמיטינג שלא התמחו בכך.

היתרון הגדול והמרכזי הנו הקשר האישי, החם ובעיקר המהיר שמבטיחה החברה לאותם עסקים קטנים.

בחברת "בוטיק" לא גדולה, הקשר בין הלקוח לבין עובד\ת הטלמיטינג שמנהלת את הפרויקט וכן הקשר בין בעל החברת טלמיטינג לבין הלקוח הנו קשר ישיר, אישי וצמוד. אצלנו למשל, חב' טלמיטינג "מחוץ לקופסה",  אין "פקידת קבלה" שמסננת שיחות. הקשר הנו בואטסאפ, בטלפון ובמייל ונענה מיידית, כולל העברת דיווחים יומיים ושבועיים באופן שוטף.

יתרון נוסף הוא שרק עובד\ת אחד מנהל\ת הפרויקט באופן בלעדי, וזה אומר מישהו ש"חי ונושם" הפרויקט והלקוח ויכול לענות לכל התלבטות והתנגדות שעולה בשיחות באופן מקצועי.

מדוע לבחור בנו לביצוע טלמיטינג לעסקים קטנים?

לנו, "מחוץ לקופסה טלמיטינג לעסקים", ניסיון של מעל 20 שנה בעבודה בטלמיטינג למול עסקים קטנים. אנו "חיים" לקוחות אלו על בסיס יומיומי, צמוד ורציף. עובדינו בעלי ניסיון בעבודה מול עסקים קטנים בטלמיטינג ובתיאום פגישות עסקיות עימם, ויודעים לספק להם ערך ותוצאות מהירות ובאופן יומיומי.

בנוסף לתיאום הפגישות עם לקוחות שכבר רוצים להתקדם, אנו גם שולחים חומר שיווקי ללקוחות שמעוניינים בכך, ולקוחות רבים שלנו מדווחים שהדבר עוזר להם לסגור עסקאות עתידיות.

עדויות והצלחות של עסקים קטנים שעשינו להם טלמיטינג

יש לנו עשרות רבות של המלצות ועדויות של עסקים קטנים שעבורם עשינו טלמיטינג. הנה רק כמה דוגמאות:

"שכרתי את שירותי "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך". עדי פרלמן, מנכ"ל חב' "אפגרייד" לשדרוג מחסנים.

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסא. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים" אמיר שני, "אמירוס ביגוד עבודה".

"אני נעזר בחברת טלמיטינג של יאיר אבני כבר תקופה ארוכה והם יוצרים לי לידים חמים כמעט כל יום! ממליץ בחום עליהם!". עמרי, "חצב מלגזות

אז אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני ואתם רוצים טלמיטינג להגדיל מכירותיכם – השאירו כאן פרטים או התקשרו: 054-6811426, 09-7401987 ונשמח לעזור!

 

 

 

 

 

סגור לתגובות על שירות טלמיטינג לעסקים קטנים – מה זה ומה מייחד אותו?

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.