מתווך מומלץ בתל אביב

2 בינואר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב

החלטת למכור את הנכס שברשותך ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?

נא להכיר את ברק בר-לב מניסים אלוני 17, בתל אביב מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, מייסד והבעלים של חברת הנדלן בר-לב, המתמחה במיזמי נדלן מורכבים, ובעיקר בארגון וניהול בעלי זכויות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית, בר-לב הוא איש הנדלן שאתם צריכים לצדכם.

חברתנו בר-לב נדלן ו/ו או יותר נכון לומר את בשמה המדויק: בר-לב מובילים התחדשות עירונית היא חברת נדלן תל אביבית איכותית שמדברת בעד עצמה, מתחייבת לאורך כל חיי העסקה לספק למזמין את הטוב ביותר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית וכמו גם שלצורך קידום וניהול תהליך המכירה אנו מתחייבים לפעול עבור המזמין בשלל אספקטים מקצועיים תוך שימוש יצירתי ובלתי שיגרתי במגוון רב של כלים ואפיקי שיווק אינטנסיביים למכירת הנכס שלך בתל אביב והכל תוך שמירה מתמדת על רמת מצוינות מקצועית ושירות מעולה.

אנו לא פועלים כמו.. או חושבים כמו.. או בטח שלא מדברים כמו.. כל מתווך ואו כמו כל חברת נדלן אחרת

ברק בר לב הנו אחד מיועצי הנדלן הוותיקים בעיר תל אביב, עם ניסיון נרחב בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית, סבור שבתוך זמן קצר, 60 ימים בלבד ותו לא! צריכה להימכר דירה בתל אביב – וגם זה יותר מדי זמן בשבילו.

אך כדי שזה יקרה, השאלה שצריכה להעלות היא כיצד נחשב את השווי הנכון והראלי של הדירה שלנו בתל אביב?

ובכן על מנת שתצלחו את עסקת מכירת הדירה שלכם בת"א בהצלחה רבה עליכם ליישם מספר כללים  לפני תהליך מכירת הדירה –  ומדוע? כיוון שמכירת דירה בתל אביב היא אירוע כה מורכב שדורש מעט התייחסות שונה.

הנני סבור כי ישנם דרכים רבות לדעת את שווי הדירה הנכון, בין היתר על ידי שמאי מקרקעין, ואולם אחת מהן היא להסתייע בשירותיו של מתווך דירות טוב ומומלץ כמובן באזור תל אביב, כזה שצריך להיות מתווך דירות מומחה שממוקד רק באזור שלו – לדוג' מתווך מומלץ שממוקד באזור הצפון הישן בתל אביב..

הרי שמתווך נדל"ן זה לא רק שצריך להיות מקצועי בכל רמח אבריו ושסה גידיו, אלא צריך אף להיות בקיא בכל נכס ונכס שנמכר באזור הצפון הישן של תל אביב, ורק אז אפשרי יהא לקבל את חוות דעתו בשאלת השאלות – באיזה שווי יוכל להציע לנו המתווך הערכת מחיר נכונה למחיר הדירה שלנו.

בשלב הבא:

לאחר שהמוכר יודע מהו השווי הראלי של הדירה יהא עליו לבצע בדיקה פשוטה בעלות של 15 ש"ח שמשקפת את מצבו המשפטי של הנכס ושם לוודא שהנכס המדובר אכן רשום עליו בטאבו.

הרי שבמסגרת מכירת הנכס המוכר יצטרך לקבל החלטות רבות, הן בקשר למיסוי מקרקעין  והן בקשר למועד פינוי הנכס והן בקשר ללוח התשלומים של חוזה המכר בגין מכירת הנכס. וכמו כן שיהא נכון לבחון שלא רובץ על הנכס חובות לרשויות השונות, חריגות בנייה וכדו.

מיסוי מקרקעין – כאשר החליט המוכר למוכר את דירתו בתל אביב הוא צריך לקחת בחשבון כי יש לו שתי שותפות נכבדות לעסקה.

האחת: גברת מדינת ישראל. לגבי מס שבח – חובה על המוכר להבין את גובה המס לפני שיחליט למכור את דירתו בת"א..

והשניה: היא גברת הרשות המקומית בתל אביב – הלוא היא העירייה – לעניין היטל השבחה.

יוער ואף יודגש כי במקרה של מכירת דירה בתל אביב ובפרט בבניין ישן שההיתר לבנייתו ניתן לפני 1.1.80 העסקה הופכת להיות מעניינת ומורכבת יותר לעומת מכירת דירה שלא במסגרת תכנית הרבעים בתל אביב. כיוון שבנכסים הללו נעוץ כמעט בכל המקרים תשלום עצום של היטל השבחה לעירייה שיכול להגיע לעשרות עד מאות אלפי שקלים, וכתוצאה מכך חשוב לבצע תכנון מס נכון אחרת לא תשלום עבור ההיטל השבחה עלול לנגוס למוכר הנכס ברווחים ולהפוך את עסקת חייו ללא משתלמת כלכלית עבורו – ומכאן, נובעת החשיבות הרבה שיש לפנות למתווך מקצועי קודם לפני מכירת הדירה בתל אביב.

לסיום אומר כי לפני שמוכרים דירה בתל אביב חובה לבחון את גובה המיסוי לרשויות השונות ובוודאי שלנקוב בשווי ראלי לדירה.

 

מוזמנים לבחון אותנו כאן 😊

סגור לתגובות על מתווך מומלץ בתל אביב

מאת:

הכותב הוא ברק בר לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן המתמחה בתיווך דירות יוקרה. המשרד בר-לב נדל"ן ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר). ניסיונו העשיר של הכותב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 21 מאמרים.

.

דילוג לתוכן