כיצד להניח קוצים להרחקת היונים

15 בדצמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

כיצד להניח קוצים להרחקת היונים

אם אתם רוצים לדעת איך לבצע הרחקת יונים באופן עצמאי, הבאנו לכם את הדגשים החשובים.

ספייק הוא מתכת מחודדת ודקה, עץ או כל חומר טחינה אחר. הבעיות הנפוצות העיקריות הן כיצד קוצים אלה הולכים להניח כדי להסיר את היונים בכל פיסת מוצקים. שאלה זו נפוצה בשנים האחרונות. לכן יש קבוצות הדוגלות בתהליך הצבת קוצים בהקרנות יונים מכל חומר מוצק.

 

ישנם ניסויים נפוצים שהביאו לתהליכים יעילים של הנחת הדוקרנים להסרת היונים. תהליכים אלה זקוקים לזמן לתוצאות טובות יותר.

 

לפיכך, מאמר זה יעזור לך או לכל מי שלא ידע למקם את הדוקרנים כדי להסיר את היונים. להלן התהליכים הבאים שאתה יכול לנסות לקחת בחשבון:

 

מקרטע

בתהליך ההתזה, הנטייה למקם את הדוקרנים להסרת היונים גבוהה יותר מכיוון שככל הנראה יהיה עליה להתפוצץ את הצלילים החזקים שיש להם אפשרות להתנגשות בשימוש באנרגיה גבוהה.

 

עִרבּוּב

ערבוב הוא שילוב החומרים עבורך כדי ליצור או להוסיף לו משהו. משמעות הדבר היא שאם יש קשר סגור של חומר כלשהו, ​​הנחת הדוקרנים היא טובה ללא הגבלת זמן לגבי סילוק היונים.

 

שינוי קומפוזיציה

כל שעליך לעשות הוא להכין את המחליף ולסדר אותו יחד. יש שילוב של חלקים כמו גם אלמנטים שגורמים למשהו להימשך. באופן כזה, ככל הנראה משיכתו של מחליף הקומפוזיציה המשומש טובה.

 

שינוי מבני

הצבת הדוקרנים כדי להסיר את היונים קל אם אתה מתכוון להשתמש במבנה המסודר או זהה להתייחס למשהו. אם היו קומפוזיציות שמצאו את אותו החומר, משיכת הדוקרנים כמעט גבוהה יותר להסרת היונים.

 

יצירת מסלול

הוא הוחל בהקרנת יונים כבדים. לאחר שזה קרה, ההיתוך אפשרי מכיוון שיש דרך מוגבלת באנרגיה נמוכה או גבוהה לנפות את היונים. מאחר ואלקטרון מתרגש לייצר מרכיב בליסטי, זה יכול לתת השראה הכרחית להתכה בסריג.

 

תהליכים אלה התבססו על מחקר שנערך על אינטראקציות בין יונים למשטח. זה מבטיח רמה גבוהה יותר של הנחת הדוקרנים כדי להסיר את היונים באופן שהאינטראקציה של כל חומר הופכת למושכת.

סגור לתגובות על כיצד להניח קוצים להרחקת היונים

מאת:

פרסם באתר כ - 181 מאמרים.

.

דילוג לתוכן