הוצאת יונים מהמרפסת

15 בדצמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חיות בר

הוצאת יונים מהמרפסת

בשנים האחרונות הסרת היונים במרפסת הייתה המוקד העיקרי של האנשים. הם תמיד מוצאים פיתרון טוב עבורם להסיר את היונים מכל פיסת משיכה. יש אנשים שמרודים מהשיטות היקרות שהשתמשו בהם, במיוחד זו היקרה, ואחרים מחפשים פיתרון יעיל בדרכים אחרות.

במאמר זה יטופל הפיתרון להסרת היון במרפסת או אפילו לפתרונות המורכבים. להלן פתרונות תשחץ עבור הרחקת היונים במרפסת:

שימוש בשרף בעל חומצה חזקה

שרף החומצה החזקה נחשב כמסיר היונים הטוב ביותר במרפסת ואף בפתרונות מורכבים. הוא מורכב ממתחמים מסיסים במים וסוכנים אחרים, כולל חומצה אתילנדיאמינטטראצ'ית וחומצת לימון. יש צורך מאוד בשימוש בתמיסות שונות, כגון יחסי ריכוז טוחנת למתכות המשמשות בניסוי שנערך.

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי נוכחות שיווי המשקל בחילופי מתכות ושרף חומצה חזקה תלויה בתמיסה, ויש אחוז קטן המשמש בחלקו מחומר המורכב. סטיות תקן של 6% הן המדד האידיאלי לפריצת דרך טובה יותר של היונים. חישוב סטנדרטי זה עבר נתוני הסכם יסודיים. למען ההגינות, עבור כל יון מתכת, הסוכן המורכב עם K (f) גדול יותר נבע מהחלפת הקיבולת הקטנה.

במציאת העקומה הנמדדת, עליך להשתמש במודל העברת ההמונים המכיל שני פרמטרים המוניים. לאחר התהליך ניתן לקבוע את התוצאה לאחר שלושה ימים מההחלה.

הסרת היון במרפסת זקוקה לזמן ומאמץ, בהתחשב בכל הנתונים הדרושים. המוצר בו תשתמשו משולב במערכת הטכנולוגיות החדשה להשגת תוצאות טובות יותר.

אתה עלול למצוא את זה יקר, אך ההבטחה טובה בהרבה מכיוון שכל מיני היונים במרפסת יוסרו מהר יותר. זכור כי מערכת הטכנולוגיות המשולבת למדה את התוצאות בקצרה ותקבע את התוצאות תוך 48 שעות.

יתר על כן, שיטה זו ישימה גם לא רק בהסרת יונים במרפסת. זה חל גם על חלקים אחרים שבהם יש נוכחות של יונים. בחר את מסיר היונים המקצועי כך שההשפעות של מוצר זה יהיו תמיד סבירות למחירו. מכאן אנו מצליחים להבין למה הרחקת יונים זה עסק יקר ומחירו גבוה מאוד.

סגור לתגובות על הוצאת יונים מהמרפסת

מאת:

פרסם באתר כ - 188 מאמרים.

.

דילוג לתוכן