טיפים שימושיים לרכישת רכב יונדאי יד שניה

17 באפריל 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

הקציע העומד בפתח מביא אתו מבחר הצעות ומבצעים על רכבים משומשים ברחבי הארץ. בעוד שמדובר במגמה מבורכת לרוב, המאפשרת רכישת מכונית במחירים נמוכים יותר, הרי שהמצב יכול לייצר גם קושי ביכולת להבדיל בין צעה איכותית לבין אפשרויות פחות משתלמות. הרבה פעמים, נרצה לנצל את המבצע במהירות על מנת לא לפספס את המחיר המיוחד, ובדרך אנו עשויים לבחור רכב שפחות נכון או מתאים לנו. הדבר נכון במיוחד, כאשר מדובר במותג מבוקש כמו יונדאי. ישנם מספר דגשים שיכולים לעזור לנו בעת תהליך בחירת רכב יד שניה, לכוון אותנו לכיוון הדגם המתאים לנו, ולהמנע מנפילה בפח של סוכן מכירות ממולח.

עשו שיעורי בית לפני ההגעה לסוכנות – במידה והחלטתם כי ברצונכם לרכוש רכב יונדאי, בדקו את הדגמים הזמינים בארץ, את הביצועים, העלות, צריכת הדלק והתאמה לצרכים שלכם. זה ימנע מכם להתפזר ולהתבלבל כשתגיעו לסוכנות. בין הדגמים המבוקשים יותר בארץ בשנים האחרונות ניתן למצוא את i35, i30cw, ואת יונדאי i25 למכירה. עשו סקירה של המחירים המקובלים לדגם שמעניין אתכם וכמה משתמשים אחרים שילמו עבורו. זה יעזור לכם להבין איזה תקציב דרוש למכונית שלכם. עם מידע זה תוכלו לגשת לסוכן מכירות ולקבל ממנו הצעה מיוחדת. עם המידע שברשותכם תוכלו לדעת האם באמת מדובר במבצע או רק בטריק שיווקי שנועד למשוך לקוחות.

הגיעו בזמן אופטימלי להתרשמות מהרכב – הזמן האופטימלי לקבלת רושם ראשוני מדויק מהרכב המוצג לפניכם הוא בשעות הצהריים המוקדמות, ביום בהיר. הסיבה נעוצה בכך שלתאורה מלאכותית יש יכולת לטשטש או להעלים פגמים של הרכב. יכולת להבחין בפגמים אלה תסייע לכם לקבל מחיר הוגן והחלטה נכונה יותר. יש גם יתרון ברכב המוצג בחצר בחוץ, מפני שכך תוכלו לבחון אותו מכל הכיוונים מבלי ההפרעות וההגבלות דל חלל מצומצם.

בעלים קודמים של הרכב – חשוב להבין מי היו הבעלים הקודמים של הרכב. לא תמיד הרכב שנמצא בסוכנות מגיע מידיים פרטיות. לרוב, המכונית מגיע מחברות השכרה, חברות ליסינג, חברות אבטחה, משרדים ממשלתיים ועוד. בקשו לראות את היסטוריית הטיפולים של הרכב כדי להגיע למסקנה מדויקת ומושכלת יותר בנוגע לכדאיות הקנייה.

נסיעת התרשמות – בין אם אתם קונים רכב מיד ראשונה או שניה חשוב לקחת אותו לנסיעת התרשמות כדי לוודא את מידת התאמתו לנו. ודאו כי גודל ורוחב הרכב מתאים לכם, כי המושבים נוחים, הבלמים עובדים בצורה תקינה, יש תחושה טובה להגה בידיים וראות טובה מהחלונות והמראות. שימו לב לכל ריח או רעש חשוד המגיעים מהרכב בזמן הנסיעה. סימנים אלה מהווים אינדיקציה לכך שמשהו אינו עובד כשורה.

סגור לתגובות על טיפים שימושיים לרכישת רכב יונדאי יד שניה

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן