יעדי תיירות בישראל על פי מטרה

13 במרץ 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה טיולים בארץ

מדינת ישראל מציעה מזג אוויר אביבי או קייצי לאורך מרבית ימות השנה אך עדיין מרבית הישראלים נוהגים לצאת לנופשונים זוגיים, משפחתיים או חברתיים בתקופות החגים או בחופש הגדול, זמנים בהם מזג האוויר הוא הטוב ביותר לנופש מהנה.

חופשה בישראל מתפצלת בין כזאת המבוססת על נופש עירוני באחת הערים הגדולות דוגמת תל אביב או ירושלים לעומת נופש שעיקרו מנוחה על שפת ים ביעדים דוגמת ים המלח, טבריה וכמובן אילת.

נופש באילת – עיר הנופש הבולטת מציעה חבילות נופש באילת לכל מי שמחפשים נופש של בטן גב אך עם אפשרויות של בילוי ופעילות מסוגים שונים ואטרקציות שכאלה יש בשפע באילת.

נופש בטבריה – עיר הנופש המרכזית בצפון מציעה בעיקר בתי מלון למי שמחפשים אחר מלון שקט ורגוע עם אפשרות של יציאה לבילוי באטרקציות בצפון הארץ ובעיקר בגליל העליון ובגולן. אחרים מעדיפים נופש בטבריה בעיקר על מנת ליהנות מימת הכנרת שהתמלאה בשנים האחרונות מחדש במים המתוקים שלה.

נופש בים המלח – חופשה של בטן גב ומנוחה לגוף ולנפש היא היעד של כל מי שמחפשים אחר נופש בים המלח. המים המלוחים, הבוץ המרפא והשקט של הסביבה מאפשרים מרגוע אמיתי לגוף ולנפש לכל מי שבוחרים להגיע למקום.

כל נופש בישראל שמיועד למנוחה יהיה מצוין ומהנה והכי חשוב לבחור תאריך נכון ויעד המתאים לסוג הנופש שאתם מחפשים אחריו. גם ערי ישראל הגדולות מושכות תיירים המחפשים אחר יעד תיירות עירוני, כאשר לכל אחת מהן ייחוד משלה והתאמה לקהל יעד מעט שונה במקרים מסוימים.

חופשה בתל אביב – חופשה בתל אביב היא חופשה בישראל המודרנית, העכשווית והליבראלית ומגיעים אליה בעיקר תיירים צעירים המחפשים אחר בילוי, שופינג וחוף ים יפה. חופשה בתל אביב מאפשרת שילוב של נופש עירוני באחת הערים הדינאמיות בעולם יחד עם חוף ים נפלא, מגוון מסעדות ובתי קפה איכותיים ובעיקר חיי לילה פעילים במיוחד.

חופשה בירושלים – חופשה בירושלים היא ללא ספק חופשה באחת הערים המרתקות בעולם כולו אם לא המרתקת והחשובה מכולם. חופשה בירושלים מציעה שפע של אתרים בעלי משמעות דתית ו\\או היסטורית לכל הדתות המרכזיות בעולם וקהל היעד הוא לרוב תיירים בני כל הדתות ובכל הגילאים עם דגש על משפחות או קהל זוגות מבוגר יחסית במסגרת טיולים מאורגנים עם מדריך.

חופשה בישראל נערכת בעיקר בערים הללו אך חלק ניכר דואג להגיע גם לטבריה, נצרת וחיפה, הנחשבות יעדים אטרקטיביים לתיירים מכל רחבי הארץ ובעיקר לבני הדת הנוצרית.

סגור לתגובות על יעדי תיירות בישראל על פי מטרה

מאת:

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.

דילוג לתוכן