אחסנה במכולות בתל אביב

24 בינואר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

מקום אחסון זמין ונוח מהווה חלק חשוב מכל תהליך של מעבר דירה, טיסה ארוכה לחו"ל, שיפוץ או פתיחת עסק. באזור המרכז שאלת האחסון רלוונטית במיוחד בשל מיעוט שטחי אחסון זמינים ועלויות גבוהות. שטחי אחסון באיזור גיאוגרפי אחר לא תמיד באים בחשבון בשל אילוצים פרטיים או צרכים עיסקיים. לפעמים אין מנוס אלא לחפש חלל אחסנה מתאים באזור תל אביב והסביבה. שימוש במכולות יכול לתת מענה זמין, מהיר ואיכותי מבלי לרוקן את הכיסים. ניתן להציב את המכולה בשטח השייך ללקוח או לחליפין להציב אותה במתחם אחסנה מסודר.

כשאנו מחפשים אחר פתרונות אחסון, נרצה שהמקום יהיה נקי, מסודר ומשופץ, על מנת להבטיח כי התכולה שלנו תישאר מוגנת ובטוחה. זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בתכולה יקרת ערך, ציוד מיוחד או סחורה המתקלקלת בקלות. אחד יתרונות השימוש במכולה הוא שאתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים וממה זה עשוי. ניתן להתאים את המכולות לצרכי ודרישות הלקוח, כולל: גודל, חלוקה פנימית, מנגנון נעילה, אזעקה, התאמה לציוד או סוג תכולה, בידוד ועוד.

כשבודקים מחסנים להשכרה בתל אביב מגלים מהר מאוד כי לא לכולם אפשר להגיע בקלות ולחלק יש גם הגבלת שעות הפעילות. בעיה זו לא קיימת בשטח פרטי או במתחם מכולות. המכולות מאפשרות גישה נוחה לתכולה 24 שעות ביממה. גישה פשוטה ומסודרת תבטיח כי התכולה תגיע מהר יותר וללא נזק למקום האחסון. גם בעת אחסון ציוד פרטי יש חשיבות לגישה קלה ומהירה לתכולה ויכולת לבדוק או להוציא פריטים מסויימים לפי הצורך.

לפי הצורך, ניתן למצוא גם חברות המשלבות שירותים נוספים בחבילה, על מנת להפוך את תהליך האחסון לכמה שיותר פשוט עבור הלקוח. בין השירותים הנוספים שניתן למצוא אפשר למנות: הובלה, שינוע סחורות, שימוש במנוף וסיוע בארגון ואריזה של ציוד.

מכירת מכולה מתבצעת דרך חברות פרטיות, המציעות גם אפשרות שיפוץ, ניקוי, עיצוב והתאמה לצרכי הלקוח. מומלץ לבדוק מראש מה היקף התכולה הרצוי כדי לקבל הצעה מדויקת יותר מהספק. המכולות מתחלקות לפי גדלים ולכל לקוח או פרויקט יתאים משהו שונה. בנוסף, מומלץ לעדכן את הספק מראש בנוגע לאופי וסוג התכולה על מנת להתאים אליהם את המחסנים בצורה הכי אופטימלית.

 

סגור לתגובות על אחסנה במכולות בתל אביב

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן