החזרי מס – זכותך!

1 בדצמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יעוץ מס

הידעת ? כמעט לכל אזרח שלישי במדינה מגיע החזר מס אך רק מעטים ממשים זכות זאת ! החזר מס הכנסה נשמר עד 6 שנים אחורה ומשולם רטרואקטיבית כך שאם בדקתם את זכאותכם להחזר מס ונמצא שמגיע לכם החזר מס הכנסה תוכלו לקבל אותו כל עוד לא חלפו אותם שש הנשים משנת המס הנוכחית.

בודקים ומקבלים – החזר מס רשות המסים – חברת זכותך !

אפשר לקבל החזר מס באינטרנט או החזר מס בדואר באופן עצמאי או בדרך פשוטה ויעילה יותר דרך חברה להחזרי מס המתמחה בכך ומכירה את כל התנאים לזכאות . החזר מס הכנסה יכול להגיע לסכום של אלפי שקלים בשנה ! רשות המיסים מאפשרת לכם לבדוק את הזכאות לקבלת החזר מס הכנסה באינטרנט כאשר על פי רוב שכירים הם הזכאים המובילים אך גם עצמאים או מי שעבד בשתי עבודות , כאלה שפתחו עסק ועבדו במקביל כשכירים מספר חודשים חלקי בשנה ועוד.

החזר מס הכנסה לשכירים – חברת זכותך!

החזר מס מס הכנסה משולם בדרך כלל לשכירים שהפסיקו את עבודתם או עבדו מספר חודשים בשנה . במקרים אלה ולפי שיטת המיסוי בישראל נוצר מצב בו שילמתם יותר מדי מס עבור החודשים בהם עבדתם ולכן מגיע לכם לקבל החזר מס עבור החודשים בהם לא עבדתם באותה שנת מס.

החזר מס שלילי נוצר במקרים בהם שילמתם יותר מדי מס בשל עבודה שביצעתם אך לא הרווחתם בה הרבה או במקרים שהרווחתם שכר גבוה במהלך כמה חודשים ובשאר חודשי השנה הייתם מובטלים וללא הכנסה כלל.

כל סוגי החזרי המס תחת קורת גג אחת – זכותך!

חברת זכותך מספקת את כל שירותי החזרי המס הקיימים וביניהם שירות החזר מס לשכירים, החזר מס לעצמאים, החזר מס חברות ועוד . אנו מתמחים גם בטיפול במקרים מיוחדים כמו החזר מס על תרומות, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה, החזר מס על הפסדים בשוק ההון ועוד דוגמאות.

ידעת שאפשר לקבל עד 35% החזר מס בגין תרומות ?

פרט להחזרי מס בגין הפסקת עבודה וסיבות דומות יש כמה סעיפים בפקודת מס הכנסה המדברים על החזר מס בגין תרומות. במידה ותרמתם מעל 190 שקלים בחודש מגיע לכם החזר מס ולמעשה בשיעור גבוה של שלושים וחמישה אחוזים ! כמובן שאף אחד לא תורם על מנת לקבל החזר מס אך תורמים רבים לא מודעים לסעיף זה בחוק ובמידה וידעו זאת ייתכן ויתרמו אף יותר.

חושבים שמגיע לכם החזר מס ? חברת זכותך תבדוק עבורכם ללא עלות את מידת הזכאות שלכם לקבלת החזר מס מרשות המיסים ובמידה ותהיו זכאים להחזר מס בגין כל סיבה שהיא תגיש עבורכם בקשה מפורטת ומסודרת לרשות המס.

החזרי מס מגיעים לכל אזרח המשתתף בשוק העבודה לרבות כאלה שכבר פרשו ממנו כמו גמלאים וכדומה עד שש שנים אחורה . גם אם אתם תושבי חוץ או כאלה שחזרו ארצה או עבדו ולמדו בחו"ל ייתכן ומגיע לכם החזר מס !

בדיקה ללא עלות  – החזר מס עד 6 שנים אחורה !  חברת זכותך !

פנו עוד היום לצוות המומחים של חברת זכותך שכבר עזר לאלפי לקוחות להשיג את החזר המס המגיע להם ! במידה ואתם לא יודעים איך להשיג את הטפסים החסרים כמו טפסי ה- 106 וכדומה יש לנו את האפשרות לסייע בכך ולהגיש עבורכם בקשה מלאה להחזר מס עם כל הפרטים בצורה מדויקת שתוגש לפקיד השומה אליו אתם משויכים לאישור מידי במידה ואתם זכאים להחזר המס !

אל תוותרו על זכותכם ליהנות מהחזר מס עד 6 שנים אחורה כולל ריבת והצמדה ! חברת זכותך ! בעלת ניסיון רב המעניקה ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות – פנו אלינו עוד היום בטלפון או השאירו פרטים ונקבע פגישה לבחינת סטטוס המס שלכם והגשת בקשה להחזר מס בגין כל סיבה שהיא עד שש שנים אחורה בקלות ובמהירות ונשיג עבורכם את הכסף המגיע לכם מהחזר המס ! חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים, לשיחת ייעוץ או לקביעת פגישה ללא עלות. בהצלחה !

סגור לתגובות על החזרי מס – זכותך!

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.