מוצרים להרחקת יונים

23 בנובמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חיות בר

מוצרים להרחקת יונים

היום קיימים לא מעט מוצרים לביצוע הרחקת יונים, אפשר לומר כי ניתן למצוא את המוצרים כמעט בכל מקום, החל מטמבוריות הקטנות ביותר ועד לחברות מקצועיות שכל עיסוקין הוא הרחקת יונים באמצעות שיטות מתקדמות.

הבאנו לכם את המוצרים המובילים לביצוע הרחקת יונים, מה כל מוצר עושה, איך הוא עובד ועד כמה באמת המוצר הזה יעיל ויכול לפתור לכם את בעיית היונים.

חשוב להדגיש, רגע אחד לפני שאתם רצים לקנות מוצרים להרחקת יונים, חשוב מאוד לבחון את הבעיה איתה אתם מתמודדים, ככל שמדובר על נגיעותיותר גדולה, כלומר יונים שכבר מצאו את המקום שלהן והן מתנחלות לכם בשטח, מאשר יונים שרק עוברות במקום, ככה צריך להתאים את סוג המוצרים בהם את משתמשים נגד יונים.

דוקרנים נגד יונים

אחד המוצרים המפורסמים והנפוצים ביותר הוא דוקרנים נגד יונים, מדובר על דוקרנים אותם מציבים במקום בו היונים נמצאות, ואז היונה לא יכולה למצוא מקום לנחות בו ומעדיפה לעבור למקום אחר, רגע אחד לפני שאתם בוחרים דוקרן יונים חשוב לבדוק דבר מרכזי והוא החומר ממנו עשוי הדוקרן, מומלץ מאוד להשתמש בדוקרן העשוי מנירוסטה מאשר דוקרני הפלסטיק שעלולים להישחק במהירות בגלל תנאי מזג אוויר של שמש קיצונית.

מוצרי הדברה אלקטרונית

מוצרי הדברה אלקטרונית הם הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם כל בעיה של מזיקים, מדובר על מוצרים שהם 100% הומאנים, הם לא פוגעים בכלל ביונה, הן יוצרים רעש וקולות אולטראסוניים שאלו גורמים ליונה לעזוב.

מדובר על מוצרים שהעלות הכספית שלהם היא גבוה ביחס להרבה שיטות אחרות, אבל אם משווים את שיטת הרחקת יונים באמצעות מכשיר אלקטרוני לשיטות אחרות כמו הצבת רשת, היא הופכת להיות הרבה יותר זולה.

מעבר לזה שהיא תחסוך בעלויות היא שיטה מאוד טובה, לא זקוקה לטיפול ותחזוקה, לא דורשת ממכם לקרוא לאנשי מקצוע שיגבו אלפי שקלים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לחבר את המכשיר לחשמל. (יש גם מכשירים שעובדים על סוללות).

 

סגור לתגובות על מוצרים להרחקת יונים

מאת:

פרסם באתר כ - 185 מאמרים.

.

דילוג לתוכן