מחפשים להפיק סרטי שיווק לקידום באינטרנט? באו לגלות כיצד תעשו את הבחירות הנכונות!

19 בנובמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

סרטי שיווק הם אחד הכלים האפקטיביים ביותר לקידום מכירות באינטרנט. בין אם מדובר על עסק המשווק B2B או עסק המשווק B2C, הפקת סרטון שיווקי בהכרח תעלה את כמות ההמרות.

כמו בכל מהלך שיווקי, גם לפני הפקת סרטון שיווקי, חשוב להגדיר את מטרת הסרטון,  קהל היעד וכמובן את ערוצי השיווק של הסרטונים.

לדוגמה- הפקת סרטון לרשתות החברתיות תהיה שונה מאוד מסרטון תדמית שהופק לאתר הבית. מדוע?

כשמישהו מגיע לאתר הבית שלנו, הוא כבר לרוב מתעניין במוצר שאנו מוכרים.  דווקא באתר הבית הוא מחפש לקבל קצת יותר פרטים על החברה ו/ או על המוצר, ולכן מדובר כאן על קהל שייקח את הזמן (לא יותר מידי זמן) ויצפה בסרטון ארוך יותר מפרסומת (עד 2 דק').

לעומת זאת, סרטון שנועד לתפוס את עין הצופה בפייסבוק הוא קהל בעל קשב קצר מאוד, והחשיבות הכי גדולה בהפקת סרטון פרסום כזה היא קודם כל לתפוס את העין הצופה (שירצה לראות את הסרטון שלנו) ולהעביר כבר ב5-10 שניות הראשונות את המסר המרכזי. אורך של סרטון פרסומי כזה לא צריך לעלות על 30-40 שניות.

לאחר שהגדרנו את 3 הפרמטרים הבסיסיים לתחילת עבודה על הפקת סרטון שיווקי, אנו פונים לבחירת קונספט. כאן המגוון הוא רחב מאוד- מצולם או אנימציה (או משולב), צילום שחקנים, עובדים או לקוחות, קונספט מצחיק, אולי מפחיד. בסופו של דבר ההחלטות יתקבלו בהתאם למגוון שיקולים שעולים מכלל הנושאים עליהם דיברנו בשילוב תקציב וזמני הפקה.

מחפשים להפיק סרטון שיווקי ולא יודעים מאיפה להתחיל?

בעין השופט הפקות אנו מפיקים סרטים מקצועיים לעסקים כבר למעלה מ-22 שנה. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור גם לכם להתאים את הסרטן השיווקי שלכם למטרות העסקיות שלכם.

סרטון תדמית – עין השופט הפקות

 

סגור לתגובות על מחפשים להפיק סרטי שיווק לקידום באינטרנט? באו לגלות כיצד תעשו את הבחירות הנכונות!

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.