לידים חמים רגע לפני שאתם סוגרים עסקה של קניית לידים

13 בנובמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שיווק באינטרנט

מה זה בעצם ליד?

ליד זה פרטים של לקוח שהשאיר פרטים , המאפשרים לאותו נותן שירות , עסק או ספק של לחזור אליו ולנסות למכור לו.

ככל שזמן התגובה ללקוח הפוטנציאלי תהיה זריזה יותר הסיכוי לסגירה גדל.

אולי סוגי לידים קיימים בדיגיטל?

לידים חמים

לקוחות חמים יחסי שהשאירו לא מזמן פרטים בדף נחיתה, כלומר, קיבלתם את הפרטים במהירות ללא גורם שהקדים אותך ושעשה לא מזמן שיחת מכירה.

לידים חמים נחשבים ללידים יותר איכותיים ואותם תוכלו לקבל מפרסום דיגיטלי (פרסום ממומן בגוגל אדס או פרסום ממומן בפייסבוק או יוטיוב).

לידים קרים:

במקרה הזה מדובר על רשומות של לקוחות שאולי התעניינו בשירות דומה. לדוגמא אם יש לכם עסק שמשווק לדוגמא את הוט, מן הסתם תחפשו רשימות של לקוחות שהתעניינו בברה המתחרה,  ניתן קנות רשימות מספקי לידים – DATA והעלות הליד יחסי נמוכה כמו איכות הליד.

קניית רשומות לפי חיתוכים כאלו ואחרים – מין, מגורים, גיל, מגדר, תחום עניין , מקצוע , השכלה. גם כאן מדובר על ליד קר זול ולא איכותי.

ליד בלעדי:

ליד בלעדי הוא ליד שמגיע רק לבעל עסק 1 ולא עובר לבעל עסק נוסף. ישנם לא מעט  ספקי לידים שמשווקים לידים  לא באופן בלעדי למספר עסקים.

ברור לכולנו שאם לקוח מסוים מקבל מספר שיחות טלפון, יש מצד שבשיחה השנייה או השלישית הוא יגיד שכבר לא רלוונטי וירגיש בטחון לבצע מכרז!

ליד מטוייב

ישנם לא מעט חברות שמציעות שרות טיוב לידים שנחשבים ליותר חמים ואיכותיים, שירות זה בא לשפר את איכות הליד ולסנן לידים שהם פחות רלוונטיים רגע לפני שיעבירו לבית העסק את הליד. טיוב שכזה מתבצע באמצעות שיחה טלפונית שבה בעצם לא מוכרים ללקוח אלא בודקים את פרטי הלקוח ואת אמיתות הליד שהשאיר !

לידים שכאלו קצת יותר יקרים בגלל עלויות של טלמיטינג. שימו לב שאותו מוקדן שואל את השאלות הנכונות באופן סימפטי ויצר צפייה מצד הלקוח שתתקשרו אליו !

סגור לתגובות על לידים חמים רגע לפני שאתם סוגרים עסקה של קניית לידים

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן