מפיצי ריח אוטומטיים לעסק

4 בנובמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים, מימון וכספים

מפיצי ריח אוטומטיים לעסק יוצרים במרחב בישום איכותי ומאפשרים לבעליו, לעובדים ולאורחים ליהנות מאווירה טובה באמת. בשונה ממפיצי ריח חד פעמיים, מפיצי ריח אוטומטיים מעניקים לבעל העסק את האפשרות לבשם באופן קבוע את חדריו, כולל רכישת מילוי למפיצי ריח במחירי עלות על בסיס קבוע.

כך נקבע דגם מפיץ הריח בכל מקום בעסק

חדר עבודה קטן – נדרש מפיץ בעל שטח כיסוי עד 20 מ\"ר. מפיץ זה ניתן לתלייה או להנחה על מדף. בשל מראהו דמוי דוד שמש גלילי, רצוי לתלות אותו.

חדר עבודה גדול/ אולם תצוגה – נדרש מפיץ בעל שטח כיסוי של 15-150 מ\"ר או 250 מ\"ר, תלוי בגודל האולם. המכשיר ניתן לתלייה או להנחה על מדף.

אולם אירועים או מכירת רכבים – נדרש מפיץ בעל שטח כיסוי של 200-700 מ\"ר. המפיץ ניתן לתלייה או להנחה על מדף.

מתחם אירועים, פיר אשפה – מקומות שחלקם מאד גדולים וחלקם קטנים אך דורשים נטרול ריחות קבוע. נדרש מפיץ בעל יכולת לכסות עד 1,800 מ\"ר. בשל המבנה האנכי שלו, מומלץ לתלות אותו על קיר עם ברגים עבים.

מקרים בהם חדרים קטנים דורשים מפיצי ריח עם שטח כיסוי רחב

בפסקה האחרונה של מאמר זה רמזנו על פיר האשפה, שהוא כאמור הלוקיישן הכי מסריח בעסק. אבל בעסקים פונקציונאליים שונים בהם הריח אינו טוב מטבעו, תמורה כמעט דומה היא שנדרשת. למשל המפיץ שיכול לכסות 200-700 מ\"ר יכול לשמש גם באולם אימונים בחדר כושר גם אם הוא קטן מכך. בשונה מכך, תא שירותים קטן יצריך התאמה של מכשיר על פי גודלו ולא על פי מה שמתחולל בו, בשל גודלו הקטן והחשיפה לחנק אם יותאם מכשיר גדול. זאת, בניגוד לחדר שירותים עם מספר תאמפיציים בו נדרש מפיץ בעל שטח כיסוי רחב.

Odora מפיצי ריח – פתרונות הבישום המושלמים לעסק

בחברת Odora מפיצי ריח מספקים ללקוח את כל מה שהוא צריך בכדי להביא לעסק שלו את בשורת הבישום האיכותי. מפיצי ריח אוטומטיים של Odora מפיצי ריח כוללים חוזי רכישת מילוי במחירי עלות על בסיס קבוע. את מפיץ הריח רוכשים מ- Odora ונהנים מכל היתרונות!

למידע נוסף אודות מפיצי ריח מיוחדים לעסקים

סגור לתגובות על מפיצי ריח אוטומטיים לעסק

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן