רכב 7 מקומות

9 בדצמבר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

רכבים סטנדרטיים בעלי 4-5 מושבים אינם מתאימים לכל אחד. הדבר נכון במיוחד במקרה של משפחות מרובות ילדים, להן רכבים רגילים פשוט לא נותנים מענה מתאים. במקום להחזיק 2 רכבים בבית ולהוציא סכומי כסף משמעותיים על תחזוקה וביטוח של שתי מכוניות, אפשר להתחיל לנסוע ברכב 7 מקומות. גם משפחות קטנות יותר יכולות להפיק את המירב מנסיעה ברכב גדול יותר בזכות הנוחות והחלל המרווח יותר.

רכב 7 מקומות החדש מתאים גם לנהיגה ערונית וגם ליציאה לשטח. המבנה הקומפקטי והמעוצב מאפשר נהיגה נוחה וחסרת מכשולים בסביבה העירונית ועדיין להיהנות מחלל מרווח בפנים. החוזק של הרכב מאפשר לו לצאת לטיולי שטח ולנסוע בכבישים מאתגרים יותר.

רכבים גדולים יותר קיימים בכבישי הארץ כבר שננים טובות, אך רק לאחרונה חלה התפתחות משמעותית מספיק בעולם הרכב, בכדי להפוך את החווייה לנוחה ומתאימה לסיבה המודרנית. הרכבים החדשים מאובזרים במנוע היברידי מתוחכם המאפשר לחסוך בהוצאות דלק ולהפחית את הזיהום הסביבתי. המנועים הנפרדים מאפשרים ניצול מקסימלי של יכולות הרכב ומאפשר לעבור בקלות ובצורה חלקה בין מנוע דלק למנוע ההיברידי.

רכב 7 מקומות מתאים לא רק למשפחות גדולות, אלא גם לאנשי עסקים וחברות הזקוקות לרכב הסעה גדול יותר עבור צוות העובדים. כשאין צורך בכל 7 המושבים, ניתן לקפל את המושבים העודפים וליצור חלל מרווח אף יותר לשאר הנוסעים.

סגור לתגובות על רכב 7 מקומות

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן