באיזה צעדים ש לנקוט למיגון מקסימלי לבתי עסק

30 באוקטובר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים

לא משנה מה העסק שלך, האבטחה היא תמיד בראש סדר העדיפויות. חשוב להגן על רכושכם מפני סיכוני פריצה. בקרת גישה כמה אמצעי זהירות שתנקוט תלוי במספר גורמים, כמו ערך הנכסים שלך והאם העסק שלך ממוקם באזור סיכון גבוה. עם זאת, בכל המקרים עדיף למנוע פריצה מאשר להתמודד עם ההשלכות. התחל בלהסתכל על החוץ של הנכס העסקי שלך, וחשוב עליו מנקודת מבט של פורץ מנעולים. נסה למזער את מספר מקומות המסתור שפורץ יכול לנצל, כגון שיחים ודילוגים ריקים. הוסף תאורה חיצונית לאזורים חשוכים או פגיעים כדי להרתיע את הגנבים. תוכל גם לנקוט בצעדים הבאים כדי לשפר את אבטחת הרכוש העסקי שלך ולמנוע או לתפוס ראיות לפריצה: התקן דלתות בדרגה גבוהה ומנעולים איכותיים קודם כל, עליכם לוודא שדלתות החוץ שלכם מוצקות כראוי. רוב הדלתות החיצוניות לעסקים צריכות להיות מתכות מלאות או דומות. זה אומר שגנב צריך לכפות כניסה, וזה חשוב לתשלומי הביטוח אם הם ייכנסו פנימה. בשלב הבא, הדלתות שלך צריכות להיות מצוידות במנעולים באיכות גבוהה. ההתקדמות הטכנולוגית הפכה את המנעולים בסגנון מסורתי לעמידים עוד יותר מבעבר, ומנעולים אלקטרוניים ומערכות כניסה נגישים גם כעת. אנו ממליצים על מנעולי בריח דלתות חיצוניות. הם לא מאפשרים לפורץ לכפות את הדלת על ידי הזזה של משהו בין הפער, ולא ניתן לבחור בהם. במילים אחרות, זה יהיה קשה למישהו להרוויח כניסה אם אתה משתמש בבליטים איכותיים. מנעולן בראשון לציון והסביבה יכול לעזור בייעוץ ללא עלות באיך כדי למגן את בית העסק

ההמלצה הסופית שלנו היא לשמור את המזומנים ואת חפצי הערך שלכם נעולים בכספת. אם הגרוע מחמיר, ומישהו כן זוכה לכניסה בלתי מורשית לנכס שלך, כספת יכולה להוסיף שכבת אבטחה נוספת שהופכת את הפורצים לכמעט בלתי אפשריים לקחת את האוצר האמיתי הביתה. בחרו כספת מתאימה להגנה על חפצי הערך שלכם. ככל שתזדקק להגנה רבה יותר, כך תרצה דירוג אבטחה גבוה יותר של כספת.

Read More

סגור לתגובות על באיזה צעדים ש לנקוט למיגון מקסימלי לבתי עסק

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן