טיפים לטיפול בפגימנטציה

17 באוקטובר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות אחר

טיפים חשובים שיעזרו לכם לטפל בפיגמנטציה

אם גם אתם נפגעתם מהשמש והתחילו לכם כל מיני כמתים על עור הפנים, כנראה שאתם כבר מחפשים כל מיני פתרונות לטיפול בפיגמנטציה, רגע אחד לפני שאתם מוציאים מאות שקלים על כל מיני מוצרים חשוב להדגיש שחובה להיבדק אצל רופא עור, אל תנסו למצוא כל מיני פתרונות והמלצות ממקורות לא מוסמכים, היבדקו אצל רופא ומצאו את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם.

מוצרים איכותיים

אם כבר בחתרם להשתמש במוצרי קוסמטיקה שיעלימו את הפיגמנטציה, כדאי מאוד להשתמש במוצרים של מותגים מובילים, בינהם טוליפ נטורל אותו מותג מוביל בעל שם עולמי שידוע שריכוז החומרים הפעילים בו מצליח להביא לתוצאות כבר לאחר מספר טיפולים בודדים.

נשמרים מהשמש

דבר חשוב ביותר בזמן מהלך הטיפול בפיגמנטציה חשוב מאוד לא להיחשף לשמש ולהגדיל את הבעיה, יש להקפיד לחבוש כבוע מצחיה גדול ולהימרח בקרם הגנה עוד לפני היציאה לשמש, מניעה היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כל בעיה, ככל שתשמרו על עצמכם מפני כל החשיפה לשמש.

מורחים בערב

את הקרמים הטיפוליים מומלץ למרוח בעיקר בשעות הערב, גם בכדי לתת לקרם להיספג בצורה מיטיבת בעור וגם בכדי לשמור שהחפשיה לשמש לא תהיה גדולה ומאסיבית.

ניקוי יסודי

לפני כל מריחה של הקרמים הטיפוליים מומלץ מאוד לשטוף את עור הפנים באמצעות סבון לניקוי פנים ולשמור על העור נקי, ברגע שהעור נקי החומרים יכולים לחדור לעור בקלות ולטפל בבעיות פיגמנטציה בצורה יותר יעילה.

 

סגור לתגובות על טיפים לטיפול בפגימנטציה

מאת:

פרסם באתר כ - 181 מאמרים.

.

דילוג לתוכן