חברת הובלות – רשימת מושגים

4 בנובמבר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

קיימות חברות הובלה רבות המציאות הרכבים שונים של שירותים. השירותים נבדלים לפי  מגזר (פרטי או עסקי), גודל התכולה, מיקום המעבר ועוד. החלטה על מעבר היא חשובה ביותר וכרוכה בסידורים, אריזה והעברות. הכרה של השירותים השונים המוצעים על ידי חברות הובלה יכולה לסייע להתמצא טוב יותר בתחום ולבחור שירות המתאים ביותר עבור האדם הפרטי או העסק. בחירה בסל שירותים המותאם לצורך האינדיבידואלי יכולה לסייע לחסוך זמן, טרחה וכסף.

הובלת משרדים – לרוב נזדקק להובלות משרדים כאשר המשרד שלנו קטן מדי מכדי להכיל את כל הצוות, כי המיקום פחות טוב לניהול העסק או מפני שהתחזוקה יקרה מדי. הובלה של משרד מצריכה היערכות לוגיסטית מורכבת ותיאום בין כל הגורמים הנמצאים בקשר עסקי עם המשרד. המעבר צריך להיעסות בצורה חלקה וזהירה בשל אופי ושווי הציוד.

הובלת מפעלים – הובלות תעשייתיות מאפשרות להעביר ציוד מפעלי כבד בזהירות ובמקצועיות. לרוב ישנן חברות שהעברות מסוג זה הן המומחיות הבלעדית שלהם. נעשה שימוש במשאיות גדולות המותאמות להעברת ציוד תעשייתי.

העברות קטנות – מדובר בהובלה של פריט בודד או תכולה קטנה. מתאים להעברת פריטים כגון: מקרר, מיטה, סלון, כורסה, ארגזים עם בגדים או ציוד אישי. נמצא בשימוש נרחב בקרב סטודנטים העוברים למעונות, זוגות צעירים ולהובלה של רהיט או מוצר חשמל שזה עתה נרכש ויש צורך להעביר אותו למקום מגוריכם.

הובלת דירות – העברת דירות נפוצה מאוד וכוללת את כל תכולת הדירה, כולל רהיטים, מוצרי חשמל וחפצים אישיים. בדרך כלל מדובר בתכולה מגוונת ובקרטונים הארוזים באופן שונה זה מזה בשל סוג התכולה שבתוכם.

הובלות בעזרת מנוף – בשימוש כאשר יש צורך להעביר תכולה כבדה בין כומות גבוהות או רבי קומות. סוג זה של העברה מתאים הן למגזר הפרטי והן לציבורי.

 

סגור לתגובות על חברת הובלות – רשימת מושגים

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן