החלפת מנעולים בקריות – החלפה בזמן הקצר ביותר

7 באוקטובר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

מנעולים הם התקנים חשובים ביותר שצריכים להיות בכל בית, על מנת לאפשר רק לאנשים מורשים כניסה ולשלול את המעבר מפורצים או מאנשים אחרים שאינם צריכים להיות במקום מסוים או שאינם רצויים בו.

אבל, גם המנעולים האיכותיים ביותר יכולים לפעמים להתקלקל, ואז צריך להזמין מנעולן אשר מתמחה בתחום של החלפת מנעולים. איך בוחרים מנעולן בקריות ומה עוד חשוב לדעת בתחום של החלפת מנעולים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

קצת על מנעולים

כאמור, מנעולים הם הדרך שלנו להבטיח שרק מי שמורשה להיכנס למקום מסוים אכן ייכנס אליו. לכן, חשוב מאוד שבכל בית ובכל מקום עבודה יותקנו על הדלתות מנעולים איכותיים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן ויאפשרו כניסה רק למי שברשותו מפתח, או במקרה שמדובר במנעול חשמלי – רק למי שיודע את קוד הכניסה למבנה. מכיוון שמנעול הוא בסך הכל התקן מתכת, הרי שגם אלה האיכותיים ביותר יכולים להתקלקל. זה קורה בדרך כלל בגלל אחד מהגורמים הבאים:

  • מפתח שנשבר – מפתח שנשבר בחור המנעול יכול להביא לכך שאי אפשר להוציא אותו בשום דרך. במקרה כזה חייבים לבצע החלפת מנעולים, ולהתקין מנעול אחר שניתן לפתוח ולנעול כמו שצריך.
  • מנעול שנשבר – גם המנעול עצמו עלול להישבר. הדבר יכול לקרות כתוצאה מוונדליזם מכוון, כתוצאה ממכה אקראית או כתוצאה מניסיונות חוזרים ונשנים לפתוח אותו בעזרת מפתח לא מתאים.
  • תקלה טכנית – היום יש מנעולים חשמליים, אשר יכולים להתקלקל בגלל תקלה במעגל החשמלי עצמו. בכל אחד מהמקרים הללו יש להזמין מנעולן המתמחה בתחום של החלפת מנעולים, ולדאוג שהוא יחליף את המנעול התקול במנעול תקין.

בכל אחד מהמקרים הללו יש להזמין מנעולן המתמחה בתחום של החלפת מנעולים, ולדאוג שהוא יחליף את המנעול התקול במנעול תקין.

איתור מנעולן מוסמך בקריות ובחיפה

אמנם, החלפת מנעולים היא אחת העבודות המרכזיות של כל מנעולן מומלץ בחיפה, בקריות או בתל אביב, אבל יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם לפני שאתם מזמינים מנעולן אליכם:

  • תעודות – חשוב מאוד לוודא שהמנעולן שאתו אתם מדברים הוא מנעולן מוסמך עם תעודות. יש הרבה אנשים שמנסים לעשות כסף כיס מעבודות צדדיות, וחושבים שאם הם הצליחו בעבר לפרוץ מנעול הם יכולים גם לבצע החלפת מנעולים מקצועית. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם מנעולן מוסמך שיודע בדיוק מה הוא עושה, בקשו ממנו לראות תעודות – בלי להתבייש.
  • אחריות – חשוב מאוד שתקבלו אחריות מלאה על כל החלפת מנעולים, על מנת שאם תיתקלו בבעיה מסוימת – יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות.
  • זמינות – כדי שלא תישארו עם דלת פתוחה חשוב מאוד שהמנעולן יוכל להגיע מהר. לכן, כשאתם בודקים מנעולנים בררו מה לוח הזמנים שלהם ורק אם זה מתאים לצרכים שלכם – המשיכו לדבר. כך תחסכו זמן יקר ותוכלו לקבל מנעול תקין כמה שיותר מהר.

אצל רונן מנעולן בקריות ובחיפה כל עבודה מתבצעת במיומנות ובמהירות, ובסיומה תקבלו תעודת אחריות מלאה על העבודה/החלקים. אם אתם צריכים מנעולן בקרית אתא, בנשר או בעתלית – אני נמצא כאן בשבילכם.

סגור לתגובות על החלפת מנעולים בקריות – החלפה בזמן הקצר ביותר

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.