ייבוש מים מתחת לפרקט באמצעות מכונת ייבוש מקצועית

7 בספטמבר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

ברבים מהמקרים הפרקט מספק הרגשה של שלמות, רוגע והרמוניה פנימית. בפועל, תחושה זו עשויה להיות לא יותר מאשליה מדומה. רוב הדיירים אינם מרטיבים שלא לצורך את הפרקט שלהם, אלא במקרים נדירים של שטיפה ותוך ביסוס עבודה ייעודית עם חומרים מתאימים. אם הפרקט שלכם מתנפח מבלי שביצעתם פעולה זו, ייתכן כי יש מתחתיו מצע רצפה לא יבש. כשמצע הרצפה, חומר שמורכב מחול או מחצץ, אינו יבש, זה עשוי לגרום לבעיות חמורות על משטח הפרקט עד כדי ניפוחו וסדיקתו. אם אתם חושדים שזה קרה לכם עקב נזילה או הצפה שחוויתם, יש ליצור קשר עם חברת ייבוש מבנים.

בדיקה שהמבנה ניזוק מבחינת רטיבות

בדיקה זו היא תנאי הבסיס להמשך בתהליך הייבוש שכן אם מצע הרצפה התברר כלא רטוב, אין מה לייבש. הבדיקה נעשית באמצעות קידוח בחלק של רצפת הבטון או הקרמיקה שבסמוך לפרקט במטרה להגיע לדגימה של חול או חצץ. הדגימה נלקחת למעבדה ושם בודקים האם יש רטיבות בשיעור של 3% ומעלה בחצץ או 6% ומעלה בחול. במידה וכן, מתחילים בייבוש הרצפה הלכה למעשה.

ביצוע הייבוש בפועל באמצעות מכשור מתקדם

הייבוש נעשה באמצעות מכונת ייבוש מבנים אליה מחוברים צינורות יניקה. לשם חיבור הצינורות, מתבצעים בלוקיישנים ליד הפרקט, מבלי לפגוע בו עצמו (למשל במרצפות קרמיות או בטון שממוקמות בסמוך לו) קידוחים של 5 ס\"מ ומבעדם מחדירים את צינורות הייבוש. הפעלת המכשיר בפועל מאיצה את ייבוש הרצפה עד שהיא חפה מרטיבות פנימית.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים באמצעות מכונה מקצועית

בחברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מספקים ללקוח את כל מה שהוא צריך על מנת להיפטר מהרטיבות שמתחת לרצפה שלו. כשזה מגיע לפרקטים, בחברת OmegaDry לוקחים אותם ברצינות המרבית ומבצעים את הקידוחים על מרצפות הממוקמות בסמוך להם בזווית כזו שהצינור ייבוש המצע שמתחת לפרקט. בחברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מספקים את כל הנדרש על מנת להעמיד בבית הלקוח רצפה 100% יבשה מבפנים ללא סכנה של השארת מים שיהפכו לעובש וטחב. הייבוש התת רצפתי של OmegaDry נעשה באמצעות מכשיר ייחודי המגשים זאת הלכה למעשה.

סגור לתגובות על ייבוש מים מתחת לפרקט באמצעות מכונת ייבוש מקצועית

מאת:

פרסם באתר כ - 9 מאמרים.

.