הדרך הטובה ביותר לטפל בשיער

31 באוגוסט 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות

רוצים לטפל בשיער וכבר שמעתן על המון שיטות ולא יודעת איך את יכולה באמת לעשות את זה, יש כמה סודות שמעצב השיער שלך לא יגלה לך, תמיד הוא יאמר לך שאת צריכה להגיע אליו בכדי לבצע טיפול בכל מספר ימים וזאת בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. (יש מקרים בהם המציאות היא כזאת שמצריכה ביקורים קבועים אחת לכמה ימים אצל הספר, ואז העלות היא גבוה מאוד, אבל יש מקרים שאת פשוט יכולה לעשות את כל זה לבד ולהצליח לטפל ולשקם את השיער מבלי לשלם על זה יותר מידי).

הדרכים הטובות ביותר לשקם ולטפל בשיער

טיפול מתחיל במניעה 

קודם כל חשוב מאוד לנסות ולהימנע כמה שיותר מחשיפה למצבים שיכולים לפגוע לך בשיער, שזה אומר להימנע מחשיפה מוגברת לשמש (לא רק בכדי לשמור על השיער אלא גם בכדי לשמור על העור).
לא לייבש את השיער אחרי חפיפה בצורה אגרסיבית, יש לנגב את השיער בעדינות, אם עד היום שמעת כל מיני סטגימות על חפיפה מוגברת שיכולה לגרום לך לנזקים, רגע אחד לפני שאת מזניחה את השיער ואת החפיפות מומלץ לבדוק מהי הבעיה ואולי אכן יש צורך בשלבי הטיפול הראשוני לחפוף כל יום.

שימוש במוצרים הנכונים

בשביל לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים להשתמש במוצרים הנכונים, אחד המוצרים שמכילים כמה שפחות כימיקלים והוא על בסיס טבעי וכזה שהכוח יותר מפעם אחת שהוא יעיל הוא לא אחר מאשר שמן מרוקאי לטיפול בשיער, מדובר על מוצר שעשוי על בסיס שמן ארגן, שמופק בתהליך טבעי וללא שימוש כלל בחומרים שיכולים לפגוע בשיער.

טיפול שיער הוא לא רק בשיער 

הטיפול בשיער לא צריך להתמקד רק בשיער עצמו, יש לבדוק את מצב הקרקפת, האם מדובר על קרקפת יבשה מאוד שצריך להזין את עור הקרקפת מעט בלחות או שמא יש קרקפת שומנית מאוד שמומלץ להשתמש בשמפו יבש בכדי לטפל בכמות השומנים הגדולה שהקרקפת מפרשיה, רק ככה אפשר להשיג את התוצאה הטובה ביותר לטפל בשיער בצורה יעילה.

 

סגור לתגובות על הדרך הטובה ביותר לטפל בשיער

מאת:

פרסם באתר כ - 188 מאמרים.

.

דילוג לתוכן