מה זה אומר מנעול צילינדר?

27 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

מנעול צילינדר מחולק לשני חלקים עיקריים, בריח(מוט) ומנעול הדלת. המפתח מוכנס אל חור המנעול, שאנו מסובבים את המפתח ימינה ושמאלה זה גורם למנעול המפתח להסגר ולהיפתח . המוט נכנס אל המשקוף, לאחר סיבוב המפתח נצמד אל משקוף הדלת ונועל את הדלת.

מנעול וצילינדר יש לבחור מנעולים אמינים ובעלי תקן גבוהה. קיימים בשוק מגוון של מנעולי צילינדר, החל ממנעול רגיל(101), יש מנעול לדלתות אש, יש מנעול לדלתות פלדלת (רב בריח, שריונית חוסם), מנעולים לידיות בהלה, מנעולים לדלתות לבניין משותף, מנעולי תלייה ועוד מגוון רחב של מנעולים שונים ומשונים. מנעולן מקצועי ומנוסה מחברתנו ידע להתאים ללקוח את המנעול המתאים לצרכיו.

מנעולן בראשון לציון מספקת החלפת מנעולים וצילינדרים לכל סוגי הדלתות במחירים הוגנים.

סגור לתגובות על מה זה אומר מנעול צילינדר?

מאת:

מנעולן במרכז לשירותכם 24 שעות מנעולן תל אביב מספקים שירותי מנעולן ופורץ מנעולים תל אביב 24 שעות ביממה גם בשעות לא שגרתיות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק אנשים ששכחו את המפתחות שלהם וננעלו מחוץ לבית מזעיקים מנעולן תל אביב, אלא גם אלו המעוניינים בפריצת מנגנון הנעילה של הרכב, בעלי חנויות שמנעוליהם נשברו או התקלקלו לפתע, לקוחות הזקוקים לשחזור מנעולים ומגוון שירותים נוספים. כיוון שלרוב מדובר בשירות דחוף ומידי, קיימת עדיפות למנעולן שיכול להגיע במהירות לכל יעד, גם בשעות הלילה או בזמנים פחות נוחים.

פרסם באתר כ - 25 מאמרים.

.