פריצת מנעול כספת בקידוח

27 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

מנעול עליון כספת

קידוח מנעול כספת מסוג ג"ואל או רב בריח מתבצע בקידוח עם כוס במידה 25מ"מ לאחר קידוח המנעול ישנו פין מוביל מקצה לקצה אשר מחזיק את דסקיות המנעול לאחר פירוק בפין במנעול יש להזיז את הפחיות ולפתוח את הדלת.

מנעול כספת נועד להגן עלינו מפני פורצים פריצת מנעול כספת בשונה מפריצת צילינדר רגיל מחייבת פריצה בקידוח מה שגור להרבה מאוד רעש וזמן הפריצה יכול לעלות למעלה מ 20 דקות, מנעול כספת הוא מנעול חבוי כך שלא ניתן לדעת עם הוא באמת נעול או פתוח, מה שגורם בדרך כלל לגנב לדלג על הדלת שלכם ולעבור לדירה אחרת.

פתרון איכותי ברמת מיגון מצויינת, המעניק את הביטחון הטוב ביותר לבית או לעסק. מתאים גם לשיפור נוסף של מיגון שערים וארגזים חובקים מפלדה, לשילוב במערכות נעילה בעלות צילנדרים ומנעולי תליה במפתח אחיד ו/או במערכות מאסטר. שיכפול מפתחות המוצר מצריך איש מקצוע.

מפרט טכני

  • מנעול עליון בעל מבנה מנעול כספתי.
  • מסופק עם שלושה מפתחות כספת.
  • בעל לוחית המגנה בפני הצצה לנוחיות המשתמש.
  • המוצר עמיד בתנאי מזג אוויר קשים.
סגור לתגובות על פריצת מנעול כספת בקידוח

מאת:

מנעולן במרכז לשירותכם 24 שעות מנעולן תל אביב מספקים שירותי מנעולן ופורץ מנעולים תל אביב 24 שעות ביממה גם בשעות לא שגרתיות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק אנשים ששכחו את המפתחות שלהם וננעלו מחוץ לבית מזעיקים מנעולן תל אביב, אלא גם אלו המעוניינים בפריצת מנגנון הנעילה של הרכב, בעלי חנויות שמנעוליהם נשברו או התקלקלו לפתע, לקוחות הזקוקים לשחזור מנעולים ומגוון שירותים נוספים. כיוון שלרוב מדובר בשירות דחוף ומידי, קיימת עדיפות למנעולן שיכול להגיע במהירות לכל יעד, גם בשעות הלילה או בזמנים פחות נוחים.

פרסם באתר כ - 25 מאמרים.

.