מנעול לדלת – טכנולוגיית טרילוקס 3LOCX

27 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

טכנולוגיית צילינדר טרילוקס החדש של רב-בריח, בעל עמידות גבוהה במיוחד בפני פריצה היחיד עם ההגנה המשולשת. המפתח מוגן על ידי פטנט בינלאומי (PATENTED) והתוצאה – מיגון מקסימלי מהמתקדמים בעולם.

מעגל הגנה ראשון – החלפת צילינדר LOCX3 מצויד בפיני קומבינציה צורתיים, המופעלים ע"י 3 סטים של פינים אקטיביים במפתח – בנוסף לשקעים הרגילים. צילינדר LOCPRO3 מצויד גם במנגנון מוגן פטנט, המספק הגנה בפריצה שקטה בשיטת Lock picking (דגדוג המנעול) ובשיטת ה- Bumping (הרעדת הצילינדר עד הקפצת הפינים).

מעגל הגנה שני – כפתור ייחודי למניעת הילכדות בבית. מפתח זר או חפץ חד הוחדר בזדון מהצד החיצוני? צילינדר LOCX3 מאפשר את פתיחת הדלת מתוך הבית באמצעות כפתור ייחודי. תכונה זו עשויה להציל חיים במצבי חירום כגון שריפה או הצפה.

מעגל הגנה שלישי – פריצת דרך בהגנה מפני שכפול לא מורשה. לצילינדר LOCX3 כרטיס בקרת שכפול עם קידוד QR הניתן לקריאה רק באמצעות אפליקציה ייעודית הנמצאת ברשות המנעולנים המורשים של רב-בריח. קוד זה נעלם לאחר הסריקה והתרעה על ביצוע הסריקה משוגרת מיידית לרב בריח.

מפרט טכני

  • איך זה עובד: הטכנולוגיה הייחודית והמתקדמת של צילינדר  3LOCX טרילוקס מאפשרת מספר רב של קומבינציות מפתח אפשרויות וכתוצאה ייצור מוצרים ברמת ביטחון גבוה ביותר בארץ ובעולם.
  • מספר הקומבינציות הרב האפשרי ביישום טכנולוגיית טרילוקס 3LOCX מאפשר ייצור מערכות נעילה במאסטר גדולות ומורכבות ואפשרות לייצור פתרונות נעילה והבטחה ברמת ביטחון גבוהה כגון מנעולי תליה, צילינדרי זיז, פרופיל אירופאי, RIM, פרופיל שוויצרי, פרופיל אובלי, MOTRISE ועוד.
  • חומרי גלם המבטיחים עמידות לאורך זמן של המוצר: חומרי הגלם המשמשים את ייצור מנעול לדלת, צילינדר טרילוקס  3LOCX  נבחרו בקפידה על ידי מהנדסי החברה והנם ברמת האיכות הגבוהה ביותר, בעלי חוזק מכאני גבוה ועמידות מפני שחיקה וקורוזיה המבטיחים את איכות המוצר לשנים רבות.
  • עמידה בתקנים מחמירים: צילינדר טרילוקס 3LOCX  הנו בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי (ת"י 950) וכן עומד בתקן האירופאי המחמיר מסוג 1303 EN  ברמה הגבוהה ביותר.
  • מוצר מוגן על ידי מספר פטנטים: חלק מהפטנטים שומרים על הביטחון בשכפול המפתחות טרילוקס 3LOCX וחלק מהפטנטים שומרים על הביטחון בפני פריצה וונדליזם.
  • אפשרויות שכפול: צילינדר טרילוקס מסופק עם 3 מפתחות תואמים וכרטיס שיכפול ייחודי. השכפול מבוצע אך ורק באמצעות כרטיס שכפול התואם לקומבינציית הצילינדר. קוד הקומבינציה מוצפן ב- QR COD שניתן לפיענוח וקריאה על ידי אפליקציה מיוחדת של רב-בריח. שיטת השכפול באמצעות כרטיס שכפול  QRשומרת על רמת המיגון הגבוהה ביותר ומאפשרת ללקוחותינו ליהנות ממוצר יוקרתי ובטוח. שכפול מפתח טרילוקס 3LOCX  ניתן לביצוע רק ע"י מנעולנים אמינים שהוכשרו והוסמכו ע"י רב – בריח.
סגור לתגובות על מנעול לדלת – טכנולוגיית טרילוקס 3LOCX

מאת:

מנעולן במרכז לשירותכם 24 שעות מנעולן תל אביב מספקים שירותי מנעולן ופורץ מנעולים תל אביב 24 שעות ביממה גם בשעות לא שגרתיות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק אנשים ששכחו את המפתחות שלהם וננעלו מחוץ לבית מזעיקים מנעולן תל אביב, אלא גם אלו המעוניינים בפריצת מנגנון הנעילה של הרכב, בעלי חנויות שמנעוליהם נשברו או התקלקלו לפתע, לקוחות הזקוקים לשחזור מנעולים ומגוון שירותים נוספים. כיוון שלרוב מדובר בשירות דחוף ומידי, קיימת עדיפות למנעולן שיכול להגיע במהירות לכל יעד, גם בשעות הלילה או בזמנים פחות נוחים.

פרסם באתר כ - 25 מאמרים.

.