האם תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות מתאימה לך?

23 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול

תוכנה לניהול עסק היא כלי ניהולי המאפשר לבעלי עסקים להפיק חשבוניות באופן דיגיטלי ולהשיג שליטה טובה יותר על הפעילות הכספית. בשוק קיימות מספר תוכנות לניהול עסק ולהנהלת חשבונות המאפשרות להפיק חשבוניות אונליין מכל מכשיר ומכל מקום בעולם כל עוד יש חיבור אינטרנטי. מה כוללת תוכנה לניהול עסק ולמי היא מתאימה?

מה כוללת תוכנה לניהול עסק?

תוכנה לניהול עסק היא כלי עזר דיגיטלי המאפשר לעסקים לנהל את הנושאים הכספיים באופן מרוכז, להפיק חשבוניות דיגיטליות וקבלות מסוגים שונים, להפיק ולצפות בדוחות תקופתיים, לנהל מעקב הוצאות ואף לבצע סליקת אשראי. התוכנה מייתרת את הצורך בכתיבת חשבוניות באופן ידני כך שניתן לעקוב אחר הפעילות העסקית בפשטות ובנוחות מכל מכשיר ובכל עת.

יתרונות המערכת

תצוגה נוחה למשתמש– התוכנה קלה לתפעול ומאפשרת הפקה מהירה של חשבוניות אונליין, ההתמצאות במסכים קלה ומתאימה גם למשתמשים שטרם התנסו בעבר עם תוכנה דומה.

הפקת דוחות מובנים– גיול, כרטסת, דוח רווח והפסד ומאזנים.

הפיכת תהליכים ידניים לתהליכים אוטומטיים – תנועות יומן, ביצוע התאמות, הפקת המחאות, ניהול קופות, הפקדות, תשלום לספקים והפקת קבלות.

התאמה לפעילות בין לאומית – תמיכה במטבעות רבות.

ממשק עם מערכות לניהול משאבי הארגון – ניתן לחבר את התוכנה למערכות הארגוניות ולשלוח דרכה חשבוניות ממוחשבות ומסמכים סרוקים ללקוחות דרך הדואר האלקטרוני ודרך מסרונים.

מסמכים מאושרים על ידי רשויות המס – מסמכי החשבוניות הדיגיטליות חתומים באופן דיגיטלי. החתימה הדיגיטלית מוכרת ומאושרת לצרכי מס ונותנת תוקף חוקי למסמך, את החתימה הדיגיטלית לא ניתן לזייף. חשבונית דיגיטלית חוסכת זמן וכסף.

זמינה באופן תמידי – ניתן לגשת לתוכנת הנהלת החשבונות מכל מכשיר ומכל מקום וזמן כל עוד ישנו חיבור אינטרנטי, להפיק מסמכים ביעילות ולהעלות בכך את רמת השירות והזמינות.

תמיכה במערך המכירות – את תוכנת הנהלת החשבונות ניתן לחבר למערכת סליקה דיגיטלית ולהרחיב את אפשרויות התשלום לעסק.

אילו פעולות התוכנה חוסכת?

תוכנה לניהול עסק מייתרת את הצורך לרשום חשבוניות באופן ידני, לאסוף פנקסי חשבוניות ולהעבירם לרשויות המס, כלל המידע מנוהל ברשת באופן מקוון ומוצפן עם אפשרויות מתקדמות להפקת דוחות וקבלת מידע מקיף על הפעילות העסקית והכל זמין בלחיצת כפתור. החשבונית עומדת בתקנות של מס ערך מוסף משנת 1976

למי התוכנה מתאימה?

תוכנת הנהלת חשבונות מתאימה לכל עסק בין אם מדובר על עסק אדם אחד בתחום השירותים ובין אם מדובר על עסק המחזיק במלאים, מנהל לקוחות ומעסיק מספר עובדים. עסקים שאינם מנהלים מלאי או נדרשים לתהליכים עסקיים מורכבים יוכלו להסתפק בתוכנות להפקת חשבוניות אונליין ולהוסיף עליהן חבילת סליקה במידת הצורך.

תוכנות אלו מתאימות גם כאשר עיקר העסק מקיים מכירות של מוצרי מידע או אף מוצרים פיזיים דרך חנות אינטרנטית. יחד עם זאת כאשר נכללים בפעילות העסקית מרכיבים של ניהול מלאי, רכש, תהליכים עסקיים, ייצור, ייבוא, ייצוא, שילוח וניהול לקוחות מומלץ לעסק לבחור בתוכנה אותה ניתן לממשק אל מערכות לניהול המשאבים הארגוניים, זו אינה מחליפה את פעילות הנהלת החשבונות הארגונית אך נותנת מענה רחב יותר למקרים הבאים:

שליחת חשבוניות למספר לקוחות

עריכת מסמכים גמישה

שליחת דוחות מצב ללקוח

שליחת הודעות על תשלומים לספקים ולקוחות

לסיכום, מערכת להנהלת חשבונות מסייעת ללקוחות מכל סוג לשפר את תהליכי החיוב והגביה. היא מייתרת את הצורך בהפקת חשבוניות ידניות ומאפשרת לעקוב טוב יותר אחר ההכנסות, ההוצאות והמגמות הכספיות בעסק. דרך המערכת ניתן להפיק דוחות תקופתיים. החשבונית הדיגיטלית מגובה בחתימה שאינה ניתנת לזיוף ומוכרות לחוק המע”מ.

סגור לתגובות על האם תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות מתאימה לך?

מאת:

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.