מחפשים קלנועית חדשה? אלה הדברים שכדאי לשים אליהם לב

20 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות גיל הזהב

שוק הקלנועיות עובר בשנים האחרונות מהפכה של ממש וכיום ניתן למצוא קלנועיות איכותיות שלא נופלות מכלי רכב קטנים אחרים. נכון, לא מדובר במהירות במהירות גבוהה במיוחד ולא באפשרות לעבור מעיר אחת לאחרת, אבל בקנה מידה מקומי קלנועית היא ממש כלי תחבורה זריז, נגיש ועם יכולת נשיאה מכובדת שהופכת אותו לדרך האידיאלית למבוגרים ולכל מי שמתקשה בהליכה מרובה להתניידות בתוך ערים וגם באזורים כפריים. נשאלת השאלה, כיצד בוחרים קלנועית מתוך המגוון הרחב של קלנועיות המוצעות כיום בשוק. אם אתם מעוניינים ברכישה בעבורכם או בעבור קרוב משפחה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

מהירות

למי שחשובה הגעה מהירה ממקום למקום, מומלץ לבחור בקלנועית מהירה יותר. קלנועיות הן לרוב איטיות מן הסתם, אך ישנן כאלה יותר מהירות מאחרות. בעבור אנשים מבוגרים עדיף דווקא לבחור בקלנועיות שמהירותן מוגבלת, במיוחד למי שמתקשה בראייה לרחוק וזאת על מנת לשמור על הבטיחות.

נוחות לתפעול

כל הרעיון ברכישת קלנועית הוא העצמאות שהיא מקנה למי שנוסע בה, לכן אם התפעול הוא מסורבל ולא נוח, העניין הזה קצת הולך לאיבוד. בדיוק בגלל זה חשוב מאד לוודא שהקלנועית נוחה לתפעול בעבורכם.

כושר נשיאה

זקוקים לשטח אחסון גדול? מומלץ מאד לבחור בקלנועית עם ארגז רחב וכזו המסוגלת לשאת משקלים כבדים. הקלנועית היא כלי רכב מאד פונקציונלי ונוח והוא בהחלט מתאים לנשיאה של כבודה גם במשקלים כבדים יותר. בעת הרכישה כדאי לבדוק האם המטען של קלנועית שאהבתם מתאים לדברים שאתם רוצים להעביר בעיקר מבחינת הגודל והאפשרות של הכבודה להיכנס וכמובן כמה משקל ניתן להעמיס עליה.

זמן טעינה

לאלו המרבים לנסוע ומשתמשים בקלנועית על בסיס קבוע, מומלץ מאד לבקש דגם עם זמן טעינה קצר יחסית, שיאפשר לנסוע הרבה בלי צורך הטענה וכשתרצו להטעין לא תאלצו לחכות זמן ארוך מדי. שימו לב כי מעת לעת ובעיקר בשימוש תכוף יותר, סוללות של קלנועיות נגמרות ויש להחליפן בחדשות.

מספר נוסעים

נעזרים במטפל צמוד? אוהבים להסיע את הנכדים שבאים לבקר ממקום למקום? במקרים כאלה כדאי מאד לבחור בקלנועית עם יותר ממקום ישיבה אחד ואפילו יותר. שימו לב כי קלנועיות לרוב מגיעות עם שתי מקומות ישיבה, אבל קלנועית עם שתי מקומות ישיבה בהגדרה היא לאו דווקא הנוחה ביותר לכך. מומלץ לבחור קלנועיות מדגמים שעוצבו במיוחד להרכבה של שני נוסעים ומעלה.

סגור לתגובות על מחפשים קלנועית חדשה? אלה הדברים שכדאי לשים אליהם לב

מאת:

פרסם באתר כ - 151 מאמרים.

.