למה מקדמי אתרים לא מתחייבים לתוצאות ?

19 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קידום אתרים

למה מקדמי אתרים לא מתחייבים לתוצאות בקידום אורגני ?

הרבה מאוד עסקים רוצים לקדם את האתר שלהם בצורה אורגנית במנוע החיפוש המוביל בעולם של גוגל, מבצעים את הבדיקות שלהם ופונים להמון חברות קידום אתרים, או למקדמי אתרים פרילנסרים והכל במטרה לנסות ולמצוא את מי שיצליח להביא להם תוצאות בקידום האורגני.

למרות כל הניסונות האלו למצוא את חברת קידום הטובה ביותר, נתקלים במחסום והוא שאותן חברות לא מתחייבות לתוצאות, וזה מה שמונע מאותם עסקים להיכנס לתהתליך של קידום אתרים אורגני, אחרי הכל מי היה רוצה לשלם אלפי שקלים בכל חודש ולא לדעת בוודאות שאכן הוא יראה תוצאות תמורת התשלום שלו.

יש לא מספר סיבות בגללן חברות הקידום לא מתחייבות לתוצאות, הפעם נעבור על הסיבות העיקריות שבגללן לא תקבלו התחייבות לתוצאות.

אין להם בעלות על גוגל

גוגל, הוא בבעלות של גוגל ולא של שום חברת קידום אתרים, גם אם אותה חברת קידום אומרת לכם שהיא עובדת ושותפה של גוגל, עדיין אין לה שליטה מוחלטת על התוצאות המוצגות במנוע החיפוש, יש רק אחת בלעדית שקובעת את הדירוג והיא כמובן גוגל עצמה.

מכיוון ואין לך שליטה על משהו, אתה לא יכול להתחייב לתוצאות.

אבל יש לא מעט פרמטרים שאם עובדים לפיהם, ועושים את התהליך נכון, בהחלט אפשר לקבל תוצאות ודירוגים גבוהים במנוע החיפוש.

לא הכל שקוף

למרות שיוצאות לא מעט הצהרות על הפרמטרים הנבחנים שאלו קובעים את הדירוג, עדיין קימיים לא מעט גורמים שאנו לא מקרבלים עליהם שקיפות מלאה מצד מנוע החיפוש, כלומר הם יכולים לבחון מספר דרכים לפיהם הם יחליטו מה ידרוג ראשון, מה שני וככה הלאה.

חוסר ידיעה 

בגלל שלא הכל שקוף, לא כולם יודעים הכל, תחום קידום אתרים הוא תחום שלכל אחד קיימת שיטה משלו, ואת הידע שלו, למרות כל הקורסים הקיימים הרבה מאוד מקדמי אתרים שומרים את הידע לעצמם, הסיבה לכך היא שלא ירצו שיעקפו אותם ואת הלקוחות שלהם בתחומים תחרותיים.

המאמר נכתב ע"י המומחים של webgo קידום אתרים.

רוצים לדעת עוד ולגלות מה זה קידום אתרים, לחצו כאן

סגור לתגובות על למה מקדמי אתרים לא מתחייבים לתוצאות ?

מאת:

פרסם באתר כ - 187 מאמרים.

.

דילוג לתוכן