ביטוח נסיעות פספורט קארד – הריון

6 ביולי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח נסיעות

ריכזנו עבורכם שאלות שעשויות לעלות לקראת נסיעה לחו"ל:

השאלה הראשונה שעולה כשאנו מתכננות חופשה בחו"ל במהלך ההיריון היא: האם זה בטוח לטוס בזמן ההיריון?
בעבר נטען כי הלחץ הקיים במטוס משפיע על העובר, אך טענות אלו לא הוכחו מחקרית. למרות זאת, שינויים בלחץ האוויר המתרחשים בזמן הטיסה עשויים לגרום להתייבשות ומגדילים את הסיכוי להיווצרות קרישי דם.

כמו כן, במידה ויש לך היסטוריה של צירים מוקדמים או סימנים המעידים על אפשרות ללידה מוקדמת, מומלץ לוותר על טיסות בתקופת ההיריון.

בכל מקרה, מומלץ שלא לערוך טיסות ארוכות מדי במהלך ההיריון על מנת שלא לסכן את ההיריון. כמו כן, חשוב להתייעץ עם הרופא לגבי היעד אליו את נוסעת – והאם יש צורך בטיפול או חיסונים מיוחדים על מנת להבטיח את תקינות ההיריון.

במידה וההיריון תקין, עולה השאלה: האם יתנו או לא יתנו לי לטוס?
ובכן, תלוי את מי שואלים. אם תשאלי את חברות התעופה, תשובתן תהיה שהן מאפשרות לך לטוס בשמחה, כל עוד לא עברת את השבוע ה-36 (סוף חודש שמיני), וההיריון שלך רגיל ולא בסיכון גבוה.
כדי לוודא זאת ייתכן וידרשו ממך אישור רפואי (בדרך כלל החל משבוע 28, תחילת החודש השביעי), בו מאשר הרופא המטפל שלך כי ההיריון תקין והוא אינו מונע ממך לטוס, וכן את תאריך הלידה המשוער.

אם מתפתחת לידה מוקדמת במהלך השהייה בחו"ל ההוצאות עשויות להסתכם בכ-20,000$ כל עוד מדובר בלידה רגילה בחדר לידה.
לידה בניתוח קיסרי תעלה כ-35,000$.
כל יום אשפוז בפגיה עולה כ- 4,000$.
הטסה רפואית לאם ולפג באינקובטור עולה כ-15,000$ (בליווי רופא).
גם הפלה טבעית, חלילה, תגרום להוצאות רפואיות בלתי מבוטלות.
​​​​​​​

רכשתי ביטוח ואני בדרך לחופשה. איך מומלץ להתנהג בטיסה?
הימנעי מישיבה ממושכת העלולה לגרום להיווצרות קרישי דם. על מנת להמנע ממקרים כאלו, דאגי לפעילות גופנית במהלך הטיסה על מנת לשמור על זרימת דם טובה בגוף. מומלץ לבקש מדייל/ת הקרקע מקום ישיבה נוח, רצוי במעבר כבר בזמן הצ'ק אין, שיאפשר לך לקום ולהתהלך במטוס לפחות פעם בשעה.
הקפידי על שתייה מרובה של מים. האוויר היבש עלול לגרום להתייבשות גם מבלי שתשימי לב.
גם בזמן החופשה עצמה, הקפידי על לוח זמנים נוח שיאפשר לך מנוחה באמצע היום ושינה טובה בלילה. כמו כן הקפידי על ארוחות מזינות וקבועות, כדי לשמור על בריאותך ובריאות התינוק.

 

ביטוח נסיעות לנשים בהריון

ביטוח נסיעות לנשים בהריון מיועד לנשים בתחילת ההריון. חברות התעופה אינן מאפשרות לנשים לקראת סוף ההריון לטוס, וכן מרבית חברות הביטוח מגבילות את הכיסוי הביטוחי לנשים בהריון.

שימי לב! בעת התשאול על מהלך ההריון ייתן וישאלו אותך שאלות רפואיות אישיות על מהלך ההריון. עם כל אי- הנעימות, חובה לענות בכנות על השאלות הללו כדי להבטיח את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורך. הסתרה של מידע יכולה לשמש כנגדך במקרה תביעה, ועלולה למנוע זכאות לכיסוי הוצאות רפואיות בגין סיבוכי הריון.

השוואת מחירים

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. אין דבר מעצבן יותר מההרגשה ששילמתם יותר בלי סיבה טובה. במיוחד בביטוחים כמו ביטוחי טיסות לנשים בהריון- שהם ביטוחים יקרים במיוחד. אתם רוצים לדעת שמצאתם את הדיל המשתלם ביותר המקנה כיסוי ביטוחי מלא במחיר הוגן.

חופשה נעימה ומהנה.

סגור לתגובות על ביטוח נסיעות פספורט קארד – הריון

מאת:

טס הרבה לחו"ל

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.