איך בנוי הצילינדר

23 ביוני 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

איך בנוי הצילינדר שלנו?

1) בכל מנעול קיימים פינים עליונים ופינים תחתונים, מעל הפינים העליונים יש קפיץ שמפעיל לחץ תמידי על הפינים בכדי שתמיד יהיו במצב סגור.

2) הפינים העליונים בדרך כלל הם במידה 0 והפינים התחתונים משתנים. למה הכוונה? בכל מפתח בריחי ישנם חורים בגדלים שונים וכך גם גודל הפינים התחתונים, בזמן כניסת המפתח לצילינדר הפינים עולים למעלה למצב בו המפתח מאפשר להם להגיע (לפי גודל החורים במפתח)
וכשהפינים מגיעים למצב מאוזן הצילינדר יכול להסתובב בקלות, במידה ונכניס מפתח שהחורים שלו שונים מגודל הפינים התחתונים לא נוכל לפתוח את הצילינדר! בסוף המאמר תוכל לצפות בוידאו המסביר על הצילינדרים החדשים והמוגנים ביותר.

כשמנעולן ברמת גן יגיע אל ביתנו, ללא שום קשר לסיבה או לזמן שבה היא מבוצעת  מנעולן ברמת גן יבדוק קודם כל את הבעיה ויבחן כל אפשרות ופתרון לטווח ארוך. לעיתים מספיק בפעולה של כיוון הדלת ששקע עם הזמן או לחילופין שימון של הבריחים על מנת להחזיר את המנעול לפעילות תקינה ולאפשר ללקוח לפתוח ולנעול את דלת הבית בצורה בטוחה.

מנעול לדלתות פועל בצורה תקינה וחלקה ללא כל קושי בסיבוב המפתח כאשר המפתח מזיז את הפינים המחברים בין הצילינדר למנעול – וזהו בעצם מנגנון הנעילה כולו. מנעולן ברמת גן מגיע למקום עם כל החלקים שצריך ובמידה ודרושה החלפה של המנעול או הצילינדר הוא מסביר ללקוח את ההשלכות ואת המשמעות של ביצוע הפעולה.

 

סגור לתגובות על איך בנוי הצילינדר

מאת:

מנעולן במרכז לשירותכם 24 שעות מנעולן תל אביב מספקים שירותי מנעולן ופורץ מנעולים תל אביב 24 שעות ביממה גם בשעות לא שגרתיות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק אנשים ששכחו את המפתחות שלהם וננעלו מחוץ לבית מזעיקים מנעולן תל אביב, אלא גם אלו המעוניינים בפריצת מנגנון הנעילה של הרכב, בעלי חנויות שמנעוליהם נשברו או התקלקלו לפתע, לקוחות הזקוקים לשחזור מנעולים ומגוון שירותים נוספים. כיוון שלרוב מדובר בשירות דחוף ומידי, קיימת עדיפות למנעולן שיכול להגיע במהירות לכל יעד, גם בשעות הלילה או בזמנים פחות נוחים.

פרסם באתר כ - 25 מאמרים.

.