היתרון של מנעול כספת בקריות

6 ביוני 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן
מדוע דווקא מומלץ וממליצים לנו מנעול ג\'ואל בשונה מנעולים אחרים שיש למנעולן להציע

מפתח הג\'ואל – הרבה קשיים יש לגנב להדביק את מפתחות המנעול בדבק גנבים, להבדיל מהמפתח של מנעולים שונים. העתקתו של המפתח של המנעול מצריך רמה גבוהה קצת יותר מאשר מפתחות אחרים ומעותקים.

פריצה ג\'ואל עם מכשור עדין – פריצתו של מנעול העליון בדגדוג (הכנסת סיכות לתוך המנעול) ומשחק הפחיות לחילוץ המנעול,לא קל בכלל במנעול כספת. בייחוד לפורצים הטובים בארץ. לכן להתקנת מנעול הכספת הזמינו מנעולן מהקריות המנוסה בתחום.

פיצוח ופתיחת הג\'ואל בכרסום – פיצוח מנעול ג\'ואל בכרסום מאסיבי קצת יותר מפתיחת מנעול וגם צילינדר שיגרתי. ההמצאות בדיעבד מקום הקידוח מסובכת בפועל, הפריצה בפועל זמן רב יותר ומצריכה כלי עבודה לפריצה.

פריצת מנעול הג\'ואל בכלי חד – פריצת דלתנו בלום בפועל פריצה די אלימה באשר היא תהיה גם אם מדובר במנעולן בירושלים. מנעול העליון מאובזר בשלושה ברזלים
עבים המולבשים אל המשקופים שיש בדלת. לעומת מנעולים עליונים שונים המתקבלים עם ברזל אחד. תפיסתו של הברזל הבודד
לרוחב עדינה יותר וקלה הרבה יותר לפריצה בלום. מנעול עליון יעניק לנו עוד זמן ממושך לריחוק הגנב הפריצה בלום.

התקנתו ומיקומו של מנעול הכספת – הרכבתו של מנעול העליון בפועל אל תוך דלתנו. הגישה אליו קשה לא מעט יותר להבדיל משאר המנעולים כספת הנפוצים, כשהתקנתם נעשית בחוץ על הדלת ומביאה נגיעה פשוטה לפתיחה ולמשחק עם המנעול.

מנעול עליון – הביטחון הכי טוב שיש לנו
ונסכם, בכל אזור שלמעשה חשוב לנו להתקין בדלתנו מיגון מעולה נוסף ואף ייחודי, מנעול עליון כביכול התשובה המתבקשת. בבית, במחסן,
במשרד, בעסק ובכל אזור הקיים הנחוץ עבורנו לשמור עליו מגנבים החומדים והרוצים רק את רכושנו.

סגור לתגובות על היתרון של מנעול כספת בקריות

מאת:

אייל שירותי פריצה ומנעולנות מספקת שירותי מנעולנות מתקדמים 24/7 בכל חלקי הארץ

פרסם באתר כ - 73 מאמרים.

.