איך לבחור מיטת נוער נפתחת?

30 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רהיטים

איך בוחרים מיטת נוער נפתחת למיטה?

בתקופת הילדות אהבנו לרבוץ שעות רבות במיטה, לא רק למטרות שינה אלא גם סתם לצפות בטלוויזיה או שאר עיסוקי שעות הפנאי. גם היום, הילדים לא משתמשים במיטה אך ורק לשינה אלא גם לפנאי. מכאן החשיבות העליונה לבחור את המיטה המתאימה שתענה על כל הצרכים ותיתן לכם ערך אמיתי תמורת כספכם. זה כיף שיש היצע גדול של מיטות בשוק, אבל מצד שני אנו ההורים לפעמים מרוב אפשרויות מתקשים לבחור מיטת נוער נפתח.

גיל הנעורים הוא התקופה בין הילדות לבגרות, תקופה של בין לבין והדבר משתקף בכל תחומי החיים. כאשר אנו מחפשים מיטה לנוער חושב לשאול את ילדינו להעדפותיהם ולנסות לבחור יחדיו מיטת נוער איכותית ובהתאם לתקציב המשפחתי. ואם תשאלו ילדיכם תגלו שרבים מהם מעוניינים במיטת נוער נפחת עבור חדר השינה שלהם. הרעיון של מיטת נוער נפתחת הוא לתת לילדים מיטה נוחה ובריאותית ליחיד, עם האפשרות לפתוח אותה במידת הצורך כאשר מגיעים חברים להתארח. כך בימים רגילים ניתן ליהנות מחדר מרווח שבו המיטה אינה תופסת מקום רב, אך במידה ומגיעים חברים ניתן לפתוח אותה באופן זמני. הרעיון בהחלט מדליק ושימושי, אבל איך לבחור מיטת נוער ?

בחירת מיטת נוער נפתחת

להלן כמה נקודות שיעזרו לכם לבחור את מיטת הנוער:

התאמה לגודל החדר – במצב סגור המיטה אינה תופסת הרבה מקום בחדר, אך כאשר פותחים אותה היא מכפילה את גודלה. חשוב שתהיו מודעים היטב לגודל המיטה וממדי המרחב הפנוי שיש לכם בחדר. אתם לא רוצים לקנות מיטת נוער נפתח שנראית  מעולה בחנות, אבל בבית לגלות שאין לכם אפילו מספיק מקום בשביל לפתוח אותה.

נוחות התפעול – חשוב לבדוק כיצד עובד מנגנון הפתיחה של ספת נוער עוד בטרם הקנייה. חשוב שתנסו לפתוח ולסגור את המיטה עוד בחנות על מנת לבחון את קלות התפעול. מומלץ גם לתת לילדים להתנסות בפתיחה וסגירה של המיטה ולראות אם זה נוח עבורם.

ארגז מצעים – כאשר רוכשים מיטת נוער נפתחת מומלץ מאוד לשקול מיטה הכוללת ארגז מצעים. אתם הרי יודעים כמה קשה לשמור על החדר של בני הנוער מסודר, ארגז מצעים יכול לסייע לכם. הוא מעניק לכם פתרון חכם של שטח אחסון, ניתן לשים בו מצעים, שמיכות או חפצים אחרים.

נוחות ובריאות – חשוב מאוד שהמיטה תהיה נוחה עבור בני הנוער. שינה מספיקה היא דבר חשוב ואם המיטה לא תהיה נוחה הדבר יפגע באיכות השינה. הילדים יגיעו עייפים לבית הספר ואתם לא רוצים בזה. לכן בטרם רוכשים ספת נוער נפתחת חשוב לתת לילדכם לשכב על המיטה ולראות אם היא נוחה עבורם. הדבר השני שצריך לעשות הוא לוודא שמדובר במיטה אורתופדית התומכת בעמוד השדרה ולא תגרום לכאבי גב בעתיד.

עיצוב – בסופו של דבר מדובר בספת נוער נפתחת עבור חדר הילדים ומגיע להם לתת את המילה האחרונה לגבי העיצוב והצבעים של המיטה. אך למרות זאת מומלץ להעדיף את הצבעים הניטרליים. הסיבה לכך היא שהילדים יכולים להיות קצת פרועים בבחירת הצבעים, אך לאחר שנה ישנו את העדפותיהם.

איכות – בסופו של דבר כאשר אתם רוכשים מיטת נוער נפתחת אתם משקיעים את מיטב כספכם ומצפים לקבל מוצר איכותי המחזיק מעמד שנים ארוכות. העדיפו את המיטות מהיצרנים המוכרים העושים שימוש בחומר גלם איכותיים, בעלי תו תקן ותעודת אחריות.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוג המקוון שלנו,אצלנו תוכלו למצוא מבחר של מיטות נוער נפתחות מיצרנים שונים ובמחירים משתלמים. המיטות מגיעות במבחר עיצובים, גדלים וצבעים. אצלנו ב"רק מזרנים" תמיד תמצאו את מה שאתם צריכים.

סגור לתגובות על איך לבחור מיטת נוער נפתחת?

מאת:

מנהל ובעלים של אתר רק מזרנים

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.