ביטוח נסיעות לחו"ל כלל Express

29 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח נסיעות

כיצד מגישים תביעה במקרה של אירוע ביטוחי בנסיעה לחו"ל?
אם ברשותכם ביטוח נסיעות לחו"ל ונאלצתם להפעיל את הביטוח במהלך הנסיעה, חשוב שתמלאו אחר ההנחיות המפורטות בפוליסה. בכל מקרה ביטוח במהלך הנסיעה לחו"ל חשוב שתצטיידו בניירת המתאימה ותשמרו על המסמכים הדרושים לצורך הגשת התביעה, כך למשל במקרה של רכישת תרופות, תדרשו להציג את הקבלות המקוריות ובמקרה של אשפוז בחו"ל, תצטרכו להצטייד במסמכים והאישורים המתאימים. במידה ולא התאשפזתם בבית חולים בחו"ל, אך נאלצתם לשאת בהוצאות מסוימות, בדיקות רפואיות למשל, יהיה עליכם להציג בפני החברה מסמך מפורט מהרופא המטפל ולצרף לטפסי התביעה קבלות מקוריות.

במסגרת בעיה רפואית המחייבת אשפוז, העברה רפואית לבית חולים, או הטסה רפואית ארצה, יהיה עליכם לפנות כבר מחו"ל, למוקד החירום של חברת הביטוח, שם תקבלו מענה מלא ומפורט על ידי נציגי החברה שידריכו אתכם בכל שלב עד להשלמת התביעה.

במקרה של גניבה או אובדן לתיק האישי ולחפצים יקרי ערך שעמם יצאתם לחו"ל, יש לשלוח לחברת הביטוח ערכה להגשת תביעה או להגיש תביעה מקוונת, בצרוף תאור מדויק של נסיבות ופרטי האירוע. תנאי הכרחי לטיפול בתביעות אלה הוא אישור משטרה מקורי ממקום האירוע בחו"ל. חשוב לזכור כי, גם קבלות המעידות על רכישת הפריטים חשובות לצורך הגשת התביעה. בנוסף ובמידה ונאלצתם לשלם דמי ביטול על כרטיס הטיסה או על שרותי הקרקע בשל מקרה חירום, ישנה אפשרות לקבל על כך פיצוי כספי. במקרה זה עליכם להודיע לסוכן הנסיעות ללא דיחוי, ולמלא את הטפסים הנדרשים.

 

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?
כלל נסיעות לחו"ל מציע לכם פתרון לבעיות בריאות מגוונות שעלולות להיגרם במהלך הנסיעה, כל זאת על מנת לאפשר לכם נסיעה בראש שקט.
פוליסת הביטוח הבסיסית כוללת הוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, פינוי אווירי וימי ממקום האירוע לבית חולים קרוב או בית חולים המתאים למצבו, טיפולי חירום בשיניים או חניכיים,
הטסה רפואית, העברת גופה לישראל, שהייה נוספת בחו"ל של המבוטח לאחר תום תקופת הביטוח, שינוי כרטיס טיסה, הוצאות מלווה והוצאות רפואיות הקשורות ו/או נובעות מהיריון עד השבוע ה-12 שהתגלה לראשונה בחו"ל.

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל "מדיכלל עולמי", מבית "כלל ביטוח", מכסה:

הוצאות רפואיות – עד סכום מרבי של $5,000,000

 • גבול אחריות להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל כולל הטסה רפואית לארץ, הטסה באמבולנס אווירי – עד לתקרת גבול האחריות להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל
 • פינוי אווירי ו/או ימי ממקום האירוע לבית-חולים קרוב או המתאים למצבו הרפואי – עד לגבול האחריות להוצאות אשפוז והוצאות רפואיות בחו"ל
 • טיפול חירום בשיניים –עד סכום מרבי של $600
 • שהייה נוספת בחו"ל של המבוטח לאחר תום תקופת הביטוח – עד סכום מרבי של $100 ליום
 • שינוי מועד הטיסה של המבוטח – עד סכום מרבי של $1,500
 • כיסויים לרכישה בהתאמה לאופי הנסיעה והמצב הבריאותי
  • כיסוי למכשיר אלקטרוני אחד – עד סכום מרבי של $2,000
  • הרחבה להיריון עד שבוע 30 – עד סכום מרבי של $200,000
  • הרחבה למצב בריאותי קיים – עד סכום מרבי של $250,000
סגור לתגובות על ביטוח נסיעות לחו"ל כלל Express

מאת:

טס הרבה לחו"ל

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.