היתרונות בשירותי משרד לעסקים

26 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים קטנים ובינוניים

כאשר בעל עסק עומד בפני ההחלטה האם לקחת מנהלת משרד שכירה או לקחת חברה חיצונית, ההחלטה היא גורלית ויכולה לקבוע את הצלחתו או כישלונו של העסק. ריכזנו לכם את הנקודות הכי חשובות שיש לקחת בחשבון כאשר שוקלים האם לקחת שירותי משרד חיצוניים.

  1. מערך מיומנות בעל ערך – שירותי משרד וירטואליים, עובדים כיחידה עצמאית השירותים שניתן לקבל הם: שירותים אדמיניסטרטיביים ( כל מה שיודעת לעשות מזכירה), אדמיניסטרציה בכירה (רל"שית, מנהלת משרד) מנהלי תפעול, עוזרת אישית ועוד. בדרך כלל חברות המספקות שירותי משרד הינן בעלות מוניטין ונסיון רב בתתחום. מכיוון וחברות כאלו נחשפות ועובדות מול הרבה אירגונים וחברות הן צוברות ידע ונסיון בניהול ותפעול עסקים ובכך בעל העסק נתרם מן הנסיון והידע הרב שנצבר לאורך הזמן וניתן ליישום גם אצלו בעסק.

בבואנו לבחור חברה מומלץ לוודא כי יש לחברה נסיון ספציפי בנישה שלך, כלומר במידה ויש להם ידע ונסיון בתחום העיסוק הספציפי, אז לחברה זו יתרון רב לעומת חברות אשר להן אין נסיון בתחום העיסוק הספציפי.

  1. חסכון בשכירת עובד במשרה מלאה – יתרון מרכזי בשימוש ב – DHO שירותי משרד לעסק שלך הוא היבט החיסכון. על ידי עבודה עם שירותי מזכירות במיקור חוץ תוכל לחסוך בעלויות שכירת עובד/ת במשרה מלאה. זה כולל את כמות הזמן והכסף שהוקדש לגיוס והכשרת עובד חדש. כמו גם את עלות הטבות העובדים כמו ביטוח לאומי, פנסיה, ימי חופשה ומחלה והטבות נוספות. לאורך השנים פיתחנו בצוות של DHO שירותי משרד שיטות עבודה על מנת לייעל ולמקסם כל דקת עבודה בצורה הכי יעילה ומקצועית שיש.
  2. חסוך מקום במשרד – מכיוון ששירותי המשרד הם חיצוניים ולרוב עובדים מרחוק זה מאפשר לך לחסוך בהוצאות כמו החזקת עמדת עבודה, החזקת משרד, ציוד משרדי ותנאים נוספים אשר נזקק להן עובד במשרד. למעשה, אנו משתמשים במשאבים שלנו. החסכון בא לידי ביטוי בצורה מקסימלית בעסקים בהם בעל העסק לא מחזיק משרד באופן קבוע ועובד גם הוא מרחוק או במיקום לא קבוע, בצורה זו המשרד הוירטואלי הולך איתו לכל מקום ומנהלת המשרד איתו בכל זמן.
  3. שלם רק עבור זמן שהושקע בך – זהו יתרון נהדר לתקציב העסק שלך. כשאתה משתמש ב- DHO שירותי משרד אתה משלם רק עבור זמן שהוקדש לעבודה שלך. אצלנו לא מחממים כיסאות, אצלנו לא מעבירים את הזמן עד ארוחת הצהריים. יעילות זה שם המשחק! כך שתוכלו לתקצב ולתכנן את היקף השירות ותוכנו ולתת עדיפות לדברים החשובים לכם באמת, החבילות שירות שלנו מאפשרות לכל בעל עסק לקבל בדיוק מה שהוא צריך גם מבחינת תוכן וגם מבחינת היקף על פי חבילות קבועות ובכך לתכנן את התקציב בצורה מדוייקת ואופטימלית לעסק שלו.
סגור לתגובות על היתרונות בשירותי משרד לעסקים

מאת:

לדנה הגר, מייסדת ומקימת DHO שירותי משרד מתקדמים ניסיון של מעל 10 שנים בתפעול, וניהול אדמיניסטרטיבי מהחברות המובילות כיום בשוק. לאחר שנים של עבוד הבמערכות גדולות וקטנות גיליתי את הצורך של מתן שירותי משרד מתקדמים ללקוחות עצמאיים, בינונים וקטנים כאחד, הזקוקים לשירותים אלו בהתקשרות חיצונית.

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.

דילוג לתוכן