4 אפליקציות להזמנת מוניות

24 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תיירות וטיולים

אחד הטרנדים החמים של עולם האינטרנט והתחבורה הוא זה אפליקציות למוניות. הטרנד החם שהחל לפני כעשר שנים הולך וצובר תאוצה וכיום קשה לחשוב כיצד חיינו בלי זה עד היום.

מהן אפליקציות למוניות?

אפליקציות להזמנת מוניות הן אפליקציות מובייל שניתן להוריד, להירשם אליהם ואז לבצע בהן הזמנה של מוניות מכל יעד בארץ לכל יעד אחר. לדוגמא להזמין מוניות לנתב"ג מקרית גת או להיפך, להזמין מוניות בתוך תל אביב או להזמין מונית מרמת גן לחיפה וכן הלאה. האפליקציות מתאימות לכל מכשיר מובייל, נוחות לשימוש ותפעול ומאפשרות גמישות רבה בבחירת השירות והמונית שמזמינים.

כיצד עובדת אפליקציית מוניות?

אפליקציה של מוניות היא אפליקציה פשוטה מאוד לשימוש (הכאב ראש הוא טכנולוגי "מאחורה"). ההזמנה של מונית באפליקציה היא באמצעות לחיצה על כפתור הזמנה, נוצר זיהוי מיקום שלכם ומיד מקבלים אפשרויות של מוניות זמינות עבורכם.

בחלק מהמקרים תקבלו מידע מקדים על עלות הנסיעה לפי היעד שתקלידו, את פרטי הנהג והדירוג שלו כנותן שירות ואפילו תמונות או פרטים על המונית עצמה אם תהיו מעוניינים בכך. בדרך זו אתם הם "הבוסים" ותבטיחו לעצמכם שירות ברמה הטובה ביותר. התשלום מבוצע דרך האפליקציה או באמצעות כרטיס אשראי.

איזה אפליקציות למוניות יש כיום בשוק הישראלי?

בישראל פועלות מספר אפליקציות מושקעות וטובות כאשר כל אחת מהן מחזיקה במאות עד אלפי נהגים זמינים, מרבית הפעילות היא בגוש דן ובערים הגדולות ומעט יותר בפריפריה אך גם אם תחפשו מוניות באשקלון ולא מוניות בתל אביב, סביר מאוד שכל האפליקציות יספקו לכם מענה מהיר ויעיל ברוב שעות היממה.

האפליקציות המובילות בישראל הן:

  • גט (בעבר גט טקסי) – האפליקציה הוותיקה מכולן ואחת הראשונות בעולם עם פעילות לא רק בישראל ועם צי נהגי המוניות הגדול ביותר בפריסה ארצית.
  • יאנגו – אפליקציה של תאגיד יאנדקס הרוסי עם פריסה בישראל ומספר מדינות נוספות ואלפי נהגים זמינים ברחבי הארץ בעיקר במרכז ובערים הגדולות.
  • רקסי – אפליקציה חדשה יחסית עם נהגים בעיקר בערים הגדולות ופעילות יותר כרשת חברתית של נהגי מוניות.
  • פיקאפ – האפליקציה החדשה שארץ עם מאות נהגים בעיקר בערים הגדולות.

ואם לא בא לי?

אפליקציות הן דבר נחמד אבל כמובן שאין חובה לעשות בהן שימוש. מי שלא מעוניין לספק שירותי מיקום או לשלם באמצעות אשראי ישירות באפליקציה עדיין יכול להזמין מוניות לנתב"ג או נסיעה עם מוניות בצורה מקומית גם באמצעות עמידה בכביש וסימון עם היד לנהג מונית שיעצור או להתקשר לתחנת מוניות מקומית (או נהג שמכירים כבר) ולהזמין מונית בקרית מלאכי, מונית במועצה אזורית לכיש או כל מקום אחר בדרך הישנה והטובה.

סגור לתגובות על 4 אפליקציות להזמנת מוניות

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 88 מאמרים.

.