טכנאי מזגנים בקריות לפתרון כל בעיות המזגן שלך

24 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיזוג אוויר

מזגנים הם מוצר צריכה בסיסי בכל בית בישראל. קשה לדמיין את החיים שלנו ללא מיזוג אוויר איכותי בחורף או בקיץ (בעיקר). כאשר יש לנו בעיה כלשהי עם המזגן אנו זקוקים לשירות מהיר של טכנאי מזגנים בקריות.

טכנאי מזגנים שמגיע באותו היום או למחרת יכול לדאוג לנו  לפתרון הבעיה במזגן ולתקינות שלו לחודשים הקרובים ואף לכמה שנים קדימה. ריכזנו עבורך כמה מהתקלות היותר נפוצות במזגנים בישראל, כאלו הדורשות תיקון מזגנים בקריות (או בכל מקום אחר).

תקלות במזגנים המצריכות קריאה לשירות טכנאי מזגנים:

  • בריחת גז \ מחסור בגז – במקרים כאלו אין גז במזגן ולכן הוא לא מקרר. הפתרון הוא מילוי גז אבל בעיקר למצוא את מקור הנזילה ולסתום אותה כדי שהמקרה לא יחזור על עצמו.
  • פילטר \ מסנן סתום – הרשת שנועדה למנוע מאבק להיכנס למזגן ולגרום לו נזק נסתמת אחת לכמה חודשים ויש לבצע בה ניקוי במים פושרים כדי שתשוב להיות פתוחה ואוורירית. ניקוי מזגנים הוא פעולה די בסיסית שניתן לבצע עצמאית במרבית המקרים.
  • קבל מדחס \ מאוורר לא תקין – קבל מדחס וקבל מאוורר הם מה שמאפשרים הפעלה של שני אלו ואם אחד מהם לא תקין אז המזגן לא יעבוד. יש להחליף את הקבל התקול באחד חדש.
  • טפטוף מים מהמזגן – בדרך כלל מדובר על צינור סתום של המזגן ויש לדאוג לפתיחה שלו כדי שהצינור יהיה חופשי. ניתן לנסות עצמאית לבצע נשיפה חזקה ולעתים יש צורך בפתיחה באמצעות לחץ אוויר גבוה יותר.
  • שלט לא תקין – לעתים השלט איננו תקין עכב נפילה או שימוש מוגבר לאורך שנים ויש לרכוש שלט חדש במקומו. במקרים אחרים ניקוי קל של השלט והחלפת בטריות יחדשו את פעילות השלט.
  • ריח רע מהמזגן – בדרך כלל נגרם בגלל עובש שנוצר עכב חוסר שימוש במזגן לאורך מספר שבועות. המים מצטברים ויוצרים את העובש והריח. יש להפעיל את המזגן על מצב ייבוש לרבע שעה ובד"כ זה יפתור את הבעיה של הריח והעובד. מעבר לכך ייתכן צורך בניקיון פיזי.

אלו הם תקלות נפוצות במזגנים שטכנאי מזגנים מקצועי ולעתים ביצוע עצמי יכולים לפתור. ישנם מקרים בהם המדחס עצמו איננו תקין או שהמזגן פשוט "מבוגר מדי" ולכן מומלץ לרכוש מזגן חדש במקום זה הקיים.

לפני רכישת מזגן חדש כדאי להתייעץ עם טכנאי מזגנים בקריות שיגיע לדירה שלכם ויוכל להמליץ לכם על המזגן הטוב ביורת שיתאים לכם לחלל הקיים במקום. מכירת מזגנים היא ערך מוסף של טכנאי מזגנים ובד"כ ניתן לקבל מחירים טובים יותר מאשר ברשתות החשמל כיוון שאותו טכנאי ישמח גם להרוויח את ביצוע התקנת המזגנים עבורכם והמחיר יהיה משולב.

 

סגור לתגובות על טכנאי מזגנים בקריות לפתרון כל בעיות המזגן שלך

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 87 מאמרים.

.