מהם היתרונות ברכישת שירותי ענן לעסק שלך?

18 באוקטובר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

השנים האחרונות הביאו עמן מהפכה של ממש בכל הנוגע לשימוש בקבצים מסוגים שונים באמצעות השימוש בשירותי ענן שונים. עוד על כך במאמר הבא.

עולם האינטרנט נחשב לחדשני ביותר ואחד החידושים שהופיעו בשנים האחרונות הביא עמו מהפכה של ממש בהרגלי השימוש והצריכה של רבים בכל רחבי הגלובוס. מדובר כמובן על שירותי ענן שונים המאפשרים שימוש בצורה מודרנית ומתקדמת יותר בניהול קבצים, שימוש בתוכנות וגלישה באינטרנט.

מהי מהפכת שירותי ענן?

המהפכה של שירותי ענן שונים היא בראש ובראשונה ההבנה כי כבר לא חייבים להחזיק בקבצים או לעשות בהם שימוש על גבי המחשב האישי, אלא ניתן לאחסן ולהשתמש בכל אלו גם על גבי מחשבים מרוחקים, בעלי נפח אחסון עצום וחיבור מהיר במיוחד לאינטרנט ובקלות רבה מאי פעם.

הרעיון הוא שניתן לגלוש אל שרת הענן (דרך האתר המייצג אותו), להיכנס לשטח שלכם באמצעות שם משתמש וסיסמא ולהעלות, לערוך או למחוק קבצים שלכם בשטח ששכרתם כאילו היה זה המחשב הביתי שלכם. כמו כן תוכלו לעשות שימוש במגוון תוכנות שימושיות המותקנות על אותו השרת, בדיוק כאילו היו על המחשב שלכם. נפלא, לא?

מהם היתרונות של שירותי ענן אלו?

שירותי ענן מציעים למעשה לאחסן קבצים חשובים, לגבות קבצים חשובים עוד יותר ולעשות שימוש בתוכנות פופולאריות רבות (ניהול מסמכים, גרפיקה ועיבוד תמונה, טבלאות ועוד) על גבי שרתים הממוקמים במקום מאובטח במיוחד המאפשר לכם שימוש קל במערכת ובשטח האחסון שלכם על גבי אותו שרת ענן מבלי לחשוש שהקבצים שלכם ייפגעו, יגנבו או ילכו לאיבוד מכל סיבה שהיא. היתרונות לשימושים פופולאריים ברורים ביותר:

גיבוי קבצים – שירות גיבוי בענן מאפשר גיבוי של קבצים חשובים בתיקיות מסודרות על בסיס תאריך הגיבוי ובצור המסודרת לשחזור ושימוש במידת הצורך, כך שבמקרה והמחשב שלכם אבד, נגנב או ניזוק בצורה קשה, תמיד תוכלו לשחזר בקלות ובמהירות את אותם הקבצים.

אחסון קבצים – שירות אחסון בענן מאפשר לכם לשמור קבצים רבים, בעיקר כאלו בעלי נפח גבוה דוגמת סרטוני וידאו, קבצי מוסיקה ואלבומי תמונות, על גבי שרת הענן, כך שתחסכו מקום רב במחשב האישי שלכם. לא תצטרכו לרכוש דיסק קשיח נוסף מדי שנה או לערוך מחיקה של קבצים ישנים על מנת לשחרר מקום לקבצים חדשים. הכול מאוחסן בצורה מסודרת בשרת הענן וזמין לשימוש במידת הצורך.

תוכנות שימושיות – אחד היתרונות הגדולים הוא אפשרות שימוש במגוון של עשרות או מאות תוכנות המותקנות על גבי שרת הענן וחסכון עצום של כסף בעובדה שאין צורך לרכוש אותן, חסכון גדול בזמן וכאבי ראש בהתקנה ותחזוקה שלהם ובטח בעדכונים שעולים כסף וזמן נוסף מעת לעת. כל זאת מבלי לדבר על תקלות ובעיות שתוכנות מורכבות מסוג זה עוברות במחשבים אישיים עקב שימוש שאינו נכון. כאשר הכול בשרת ענן המטופל על ידי מקצוענים כל העת – אין את כל הבעיות הללו.

סגור לתגובות על מהם היתרונות ברכישת שירותי ענן לעסק שלך?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן