ביטוח תאונות אישיות – האם כדאי?

15 במאי 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות משתייך למשפחת ביטוחי הבריאות הפרטי המשווקות על ידי חברות הביטוח בישראל. חשוב מאוד להכיר את הכיסויים הניתנים על ידי הפוליסה כדי לבדוק התאמתם לצרככם האישיים וחשוב לא פחות האם הכיסוי הביטוחי הזה כדאי בשבילכם

ביטוח תאונות אישיות ניתן לרכישה בצורה עצמאית וללא קשר לשאר פוליסות הביטוח שברשותכם. הצטרפות לפוליסת ביטוח תאונות אישיות היא יחסית פשוטה ולא מצריכה הרבה בדיקות ושאלון רפואי מסובך ולכן הוא מאוד אהוב על ידי חברות הביטוח. ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי מוסכם מראש במספר פגיעות הנגרמות אך ורק כתוצאה מתאונה! בין הכיסויים השונים ניתן להבחין כיסוי ביטוחי למוות כתוצאה מתאונה או נכות כתוצאה מתאונה. בנוסף, הכיסוי הביטוחי הנתבע ביותר בישראל או הכיסוי לפיצוי קבוע של שבר. מרבית התביעות בישראל בפוליסת תאונות אישיות הן בנושא השברים. חברות הביטוח משלמות במהלך כל שנה מאות מיליוני שקלים פיצוי למבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות. כמו כן, תוכלו למצוא פיצוי למקרה של כוויה ואפילו פיצוי חד פעמי במקרה של הפיכת מבוטח לסיעודי כתוצאה מתאונה.

היום חברות הביטוח מציעות מגוון פוליסות מותאמות אישית, חשוב מאוד לערוך השוואה על ידי מומחה ביטוח שכן לא כל הפוליסות המוצעות הן שוות. יש להתייחס למספר רכיבי בפוליסה לפני שרוכשים כיסוי ביטוחי מסוג זה. בשנים האחרונות חברות הביטוח הגזימו בשיווק כיסוי ביטוחי זה ויצרו בעיה של תשלומים עודפים ואף מכירת ביטוח לא מותאם ולא איכותי למבוטחים. רבות דובר על נושא כפל ביטוחים ואיך הוא פוגע באזרחי ישראל ולכן חשוב להבהיר כי פוליסת ביטוח תאונות אישיות ניתן לרכישה במספר חברות ביטוח ותופעת כפל ביטוחי לא חל עליהן, אך רכישה של פוליסת ביטוח תאונות אישיות בצורה לא מקצועית, יכולה להביא אתכם לביטוח יתר ולתשלומי ביטוח מנופחים.

סדר בביטוחים – בדיקה מקצועית שיכולה לחסוך לכם הרבה כסף

בשנים האחרונות מציעים סוכני הביטוח בדיקת ביטוח מקצועי לשם איתור כפילות ביטוח ומניעת רכישת ביטוח תאונות אישיות מיותרת. חשוב מאוד לבחור את הגוף הבודק לכם את תיק הביטוח כדי להבטיח מקצועיות ורכישת כיסוי ביטוחי מתאים.

 

סגור לתגובות על ביטוח תאונות אישיות – האם כדאי?

מאת:

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.

דילוג לתוכן