החלפת מנעול צילינדר בדרום הארץ

23 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן
החלפת מנעול וצילינדר

החלפת מנעול, הצילינדר נע לא בקלות? יש מספר סיבות:

המנעול אינו מחובר טוב למנגנון, המנעול אינו מחובר במיקומו הקבוע.
זו יכולה להיות הבעיה מלכתחילה לשחיקה בצילינדר הישן. עלינו לדעת למקם את המנעול במצב כזה שיהיה ממורכז היטב, שיאפשר התקנה טובה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול אינו מכוון, מופעל על המנעול לחץ מאחד מצידיו של פתח המנעול בדלתכם. כתוצאה מזה יורגש מיד כי הצילינדר אינו נכנס טוב. סביר להניח הצילינדר ישתחל לתוך המנעול, אבל כנראה כי סיבובו, ההתעסקות בו, לתפעל אותו – משימה קשה ושמורה למנעולן מוסמך בלבד.
תרחישים אפשריים?
שבירתו בחור המנעול, שבירת מפתח והשארות של חציו השני בפנים במנעול ללא יכולת לחלץ אותו, מצב כזה עלול להזיק אפילו בכדי נזק לדלת ביתכם, יש לשבור ממש את הדלת, במקרה הקל – צריכים להחליף צילינדר עוד פעם.
בורג חיבור הצילינדר לחור המיועד במנעול
לכל צילינדר קיים בורג או חיבור שמחבר אשר מצמיד ומשאיר את הצילינדר בתוך המנעול. גם תפקידו למנוע משחק תנועה וגם במטרה שלא ישתחרר מהמנעול או יאפשר פתיחת מנעול טובה. אחרי שהוחדר הצילינדר למנעול ובוצע איתו סיבוב נעילת ניסיון בצורה טובה, צריך לחזק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד חייבים לסגור עד הסוף, חיזוק מיותר עשוי להצמיד את הצילינדר לבית המנעול באופן כביכול שיקשה על סיבובו. בגלל שהצילינדר דורש מקצוען בלבד, עם ידע, מנעולן מקרית גת ומהדרום מומחה.
תרחישים אפשריים ככתוב.
המשוכה האמיתית: צילינדר בדלתות פלדה
צילינדר בדלתות ביטחון זה כאמור קושי אמיתי, רמת הייצור שלהן מורכבת יותר ונדרשים לה אמצעים שהם אין אותם בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הוא מסיבי, כבד ורב זרועות פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת ביטחון תיצור לחיכוך מאוד גדול בסיבוב הצילינדר לילדים , חלשים ומבוגרים כאחד.
מעט על החלפת צילינדר
מי מסוגל להחליף צילינדר? לא כל אחד יכול להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר זוהי מלאכה לאיש מקצוע וישנה תקינות ואחריות..
החלפת צילינדר בבאר שבע
קיימים סוגים שונים של צילינדרים. מחירים משתנים. מקוריים. חיקויים. חלקם, הטובים על פי רוב אכן יקרים מאוד.. מנעולן בבאר שבע, פורץ מנעולים מומחה, שמבין בתחום יידע לכוון על צילינדר חלופי איכותי משתלם שמומלץ לקנות.. זה יכול להוזיל לנו סכום לא קטן למי שלא מבין.. קיימים מסוג שקל להרכיב ויש כאלה שקשה להרכיב.
ישנם טריקים של התקנה וניסיון שהם תחומו של המנעולן בלבד.
כאמור בשורה התחתונה, כמו כל מקצוע ותחום בשטח, החלפת צילינדר בבאר שבע היא נושא למנעולן וכל מובן להשאירו למנעולן מוסמך. בין היתר זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

סגור לתגובות על החלפת מנעול צילינדר בדרום הארץ

מאת:

אייל שירותי פריצה ומנעולנות מספקת שירותי מנעולנות מתקדמים 24/7 בכל חלקי הארץ

פרסם באתר כ - 71 מאמרים.

.