שירותי הוסטינג ב – PHP / Linux לאתרים

18 באוקטובר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

הפופולאריות של אתרים מבוססי מערכות ניהול תוכן הגדיל את הביקוש לאחסון על גבי שרתים תואמים ובעיקר את הצורך בשירות תמיכה וניהול מקצועי של אותם שרתים על מנת להבטיח פעילות תקינה של האתרים הללו.

בשנים האחרונות עלה הביקוש לבניית אתרי אינטרנט על גבי פלטפורמות של מערוכת ניהול תוכן דוגמת ג\’ומלה, וורדפרס ודומותיהן, הן בשל הנוחות של השימוש בהן בעת בניית האתר והן לאחר מכן בתור מנהלי אותם האתרים.

הבעיה במקרים רבים מגיעה כאשר אתרים אלו הפכו גדולים מאוד עם תעבורה גבוה וכמות של עשרות אלפי גולשים המבקרים באתר שכזה מדי יום. בשלב שכזה אסור לאתר שלא להיות פעיל או אפקטיבי עבור הגולשים שכן הדבר עלול להביא לפגיעה בהכנסות האתר או להביא לפגיעה בתדמית שלו. על מנת למזער את הסיכון למצבים שכאלו יש צורך באחסון האתר בצורה נכונה ובשירות מעקב ותחזוקה מקצועי לאתר.

שירותי אחסון (הוסטינג) לאתרים מבוססי מערכות ניהול תוכן

אתרים המבוססים על מערכות ניהול תוכן כגון אלו שהצגנו הם אתרים המבוססים על שפת התכנות PHP ועל כן שירות האחסון (הוסטינג) אשר יידרש עבורם הוא כזה המוגדר בתור אחסון PHP או אחסון וורדפרס לצורך הדוגמא.

אחסון בשיטה זו מותאם מבחינת טיפול במסד הנתונים של האתר, התכנים שלו ומערכת הניהול שמאפשרת תפעול של האתר בצורה תקינה ויעילה לכל הנוגעים בדבר.

שירותי סיסטם לאתרים מבוססי מערכות ניהול תוכן

כאשר מדובר על אתר אינטרנט \”גדול\” בעל תעבורה ברמה גבוהה וכמות גולשים של אלפים ואף עשרות אלפי מדי יום העושים שימוש במערכות בסיס הנתונים של האתר (שהרי מדובר על אתר דינאמי מסביב לשעון), הרי שבעיות אפשריות הן דבר ברור וטבעי.

הטיפול הטוב ביותר למצב שכזה הוא באמצעות שכירת שירותי סיסטם מחברת אחסון האתרים או חברה חיצונית המתמחה בשירות שכזה.

שירותי סיסטם נועדו לביצוע ניטור של פעילות האתר, לפקח על מערכות האבטחה שלו, לאפשר עבודה תקינה של בסיס הנתונים ותעבורת הקבצים באתר, מניעה של תקלות נפוצות ותקיעה או נפילה של האתר ולו לכמה שניות ובמקרה של כל בעיה חמורה – אספקה של מענה מקצועי ומהיר בתוך דקות על מנת להחזיר את האתר למסלולו.

ליצור שילוב מנצח

הדרך היעילה ביותר לשמור על אתר גדול שעובד בצורה תקינה ורציפה הוא באמצעות שירותי הוסטינג מתאימים על בסיס אחסון PHP מהסוג החדש ביותר ושכירת שירותי סיסטם מאותה חברת אחסון, לאחר שנעשה בירור כי היא מתמחה בשירות שכזה וכי היא מתחייבת למענה מהיר ויעיל לכל בעיה אפשרית שתיתכן.

טיפול שוטף באתר ובמסד נתונים שלו המאוחסנים על גבי שרת אמין ויציב יבטיחו הנאה מהגלישה למבקרים באתר וחיזוק המעד שלו בקרב קהל הגולשים.

סגור לתגובות על שירותי הוסטינג ב – PHP / Linux לאתרים

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.