מניעת פריצה לביתכם

12 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

אף אחד לא רוצה לחוות פריצה לביתו.

כשמדובר בבית שלנו, אנו רוצים להרגיש בטוחים. זה המקום בו אנו מגדלים את משפחתנו כדי להרגיש בטוחים, והמקום היחיד בו אתם רוצים שתובטח לכם ביטחון. לרוע המזל, פריצות לבתים אינן שכיחות ומתרחשת כל 15 שניות. אז כדי להימנע מלהיות אחד משני מיליון הפריצות השנתיות בישראל (משהו שאנחנו מובילים את העולם בו), ייתכן ששווה להקדיש זמן להתייעץ עם מנעולן פורץ מנעולים לצורך שקט נפשי נוסף. הטכנולוגיה מתקדמת כל כך מהר, וחשוב כשאתם שוקל את הפיתוחים החדישים לא להשמיט פתרונות מכניים אמיתיים מפרוטוקול האבטחה הביתי שלך. נציג מספר פתרונות לאבטחת הבית:

הדלת הקדמית שלכם

נקודת הגישה הנפוצה ביותר לפריצות היא דלת הכניסה שלכם. למה? מכיוון שאם שכחתם אותה נעולה אז גנב יכול להכנס מייד. כמו כן, אם אתם מחביאים מפתח מתחת לסלע או באדנית או מתחת לשטיח, זה לא קשה מדי למישהו בעל נחישות ומוטיבציה למצוא אותו. תתפלאו כמה אנשים שחושבים שלהשאיר מפתח מתחת לשטיח זה לא מסוכן. כמו כן, יש גנבים מסוימים שאפילו יסירו את הדלת מהצירים או ישברו את חלון הצד כדי לגשת לביתכם. אפילו אם יש לכם אזעקה, זו מערכת פסיבית שלא עושה דבר כדי למנוע פריצה.

 

כדי להגן טוב יותר על הבית שלך, אנו ממליצים על הדברים הבאים:

וודאו שדלת הכניסה שלך משתמשת במנעול עמיד.

זה אולי נשמע מטופש, אך הקפידו לנעול את הדלת שלכם תמיד – כשאתם מגיעים ועוזבים את הבית שלכם. זה הרגל טוב (ממש כמו לכבות אורות כשיוצאים מהחדר).

האם ידעתם? כשלושים אחוז מהפורצים נכנסים דרך דלתות הכניסה הלא נעולות.

נעלו את כל הדלתות (והחלונות) לפני היציאה מהבית והשאירו את הדלתות נעולות גם כשאתם בבית.

הגדלת האבטחה של הבית שלכם יכולה להעשות בצורה הטובה ביותר עם אנשי מקצוע של מנעולנים בתל אביב שיכולים להמליץ לכם על אמצעי הגנה לבית שלכם.

סגור לתגובות על מניעת פריצה לביתכם

מאת:

מחפשים פורץ מנעולים שעובד מסביב לשעון? חברת יוסי מנעולים 24 שעות. מציעה שירותי מנעולן תיקון והחלפת מנעולים לבית ולרכב בכל שעות היממה. התקשרו למספר: 050-5757888

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן