היתרונות של מנעול מספרים לבית

12 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

מנעול מספרים למי שלא יודע הוא הכינוי הנפוץ למנעולים אשר במקום מפתח עושים שימוש בקומבינציית מספרים על מנת לפתוח את המנעול. בוודאי נתקלתם במנעולים מסוג זה במנעולי אופניים רבים. אך איננו מתכוונים למנעולי אופניים שהם בדרך כלל קלים מאוד לפיצוח או פשוט חיתוך השרשרת, אלא מנעולי מספרים המיועדים לבית.

בעבר מנעולים שכאלו שימשו בעיקר עבור עסקים ולצרכים של מידור בדלתות פנים. אך כיום מנעולים אלו זמינים לכלל הציבור ובהחלט נעשה בהם שימוש בדירות ובתים פרטיים. אלו הם אינם מנעולים קטנים ופשוטים (למרות שגם הם קיימים) אלא מנעולים רב בריחיים המותקנים בדלת. אז מה הם היתרונות והחסרונות של מנעולים מסוג זה?

לעולם לא שוכחים מפתח – במקרים רבים אתם יוצאים מהבית ושוכחים את המפתח, למשל זה יכול לקרות כאשר אתם ממהרים וקצת בלחץ. אלו אשר יש להם דלתות בעלות ידית קבועה אינם יכולים לפתוח את הדלת ולקחת את המפתחות למרות שהדלת אינה נעולה (הם נזקקים לשירות של פריצת דלת טרוקה). אך כאשר יש לכם מנעול קומבינציה אתם פשוט מתקתקים את הקוד הסודי ופותחים את הדלת. לעולם לא תיתקלו בבעיה של דלת טרוקה ללא מפתח.

פתרון לאיבוד מפתחות – אין צורך להסביר יותר מידי שאם אין מפתח אז גם לא מאבדים מפתחות. אינכם יכולים לדעת כמה מקרים של הזמנת פורץ מנעולים יכולים להימנע בזכות זה.

פתרון לשומרי המסורת – שומרי המסורת מכירים את האיסור על טלטול מפתחות בשבת ולכן הם נזקקים לפתרון אשר יאפשר להם לשמור על הבית נעול ובמקביל לכבד את מסורת ישראל. מנעול מספרים הוא הפתרון עליו ממליצים הרבנים ולמעשה החלוצים בשימוש במנעול זה היו בקרב הציבור החרדי.

ניתן לשנות קומבינציה  – נניח ויש לכם נכס אותו אתם מציעים להשכרה. בכל פעם שמתחלפים הדיירים הם מעוניינים לבצע החלפת צילינדר בשל החשש שלמישהו יש את המפתח. מנעול קומבינציה מאפשר לכם לשנות את הקומבינציה הסודית באופן עצמאי וכך להימנע מהצורך להזמין מנעולן באלעד לצורך החלפת מנעולים.

לא צריך להחביא מפתחות – בוודאי יצא לכם פעם להסליק מפתחות מתחת לעציץ בכניסה (מה אתם באמת חושבים שגנבים לא בודקים מתחת לעציץ?!) עבור איזה בן משפחה שמגיע לביקור ואתם מצפים לבואו בשעה שאתם תהיו בעבודה. הסלקת המפתחות היא דבר מסוכן ובעזרת מנעול מספרים תוכלו להימנע מלעשות זאת. פשוט תנו לו את הקוד הסודי לפתיחת הדלת.

הערה חשובה – ישנם אינספור דגמים של מנעולי מספרים. חשוב מאוד להתייעץ עם מנעולן אשר יכול להמליץ על הדגמים האמינים והאיכותיים.

סגור לתגובות על היתרונות של מנעול מספרים לבית

מאת:

מחפשים פורץ מנעולים שעובד מסביב לשעון? חברת יוסי מנעולים 24 שעות. מציעה שירותי מנעולן תיקון והחלפת מנעולים לבית ולרכב בכל שעות היממה. התקשרו למספר: 050-5757888

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.